دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 87723
تعداد نوشته ها : 1535
تعداد نظرات : 4
Rss
طراح قالب
GraphistThem274

عکس و متن جدید الناز شاکردوست در کتابخانه

عکس جدید الناز شاکردوست

عکس بازیگران :برای مشاهده عکس و متن جدید الناز شاکردوست در کتابخانه به ادامه مطلب مراجعه کنید.

الناز شاکردوست با انتشار عکس زیر نوشت :

هرچه بیشتر میدانى تازه متوجه میشوى که هیچنمیدانستى! بى شک آنچه مانع پیشرفت جوامع است نداشتن دانش نیست بلکه توهم آنهایى ست که صرفاً ادعاى دانایى میکنند

عکس و متن جدید الناز شاکردوست در کتابخانه

عکس

دسته ها :

عکس جدید پژمان بازغی در جشنواره فیلم فجر

عکس پژمان بازغی

عکس بازیگران :برای مشاهده عکس جدید پژمان بازغی در جشنواره فیلم فجر به ادامه مطلب مراجعه کنید.

عکس جدید پژمان بازغی در جشنواره فیلم فجر

عکس جدید پژمان بازغی در جشنواره فیلم فجر

دسته ها :

نابودی رادیو داعش در افغانستان

نابودی رادیو داعش در افغانستان

اخبار داعش :کشور افغانستان با توجه به مشکلاتی که دارد به منطقه ای مناسب برای حضور داعش تبدیل شده است و اعضا داعش بعد از ورود به این کشور در تلاش برای رشد و گسترش مناطق خود هستند.

به گزارش میهن گرام و به نقل از آسوشیتدپرس، یکی از مقامات ارتش آمریکا در این باره اعلام کرد، این حملات هوایی ایستگاه رادیویی “صدای خلافت” را که گفته می‌شد متعلق به گروه تروریستی داعش بوده نابوده کرده است. این ایستگاه رادیویی در نزدیکی مرز افغانستان و پاکستان مستقر بود.

در همین حال مایک لاوهورن، یکی از فرماندهان ارتش آمریکا و سخنگوی نیروهای آمریکایی و ناتو در افغانستان با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد: اواخر روز دوشنبه دو حمله هوایی ضد تروریستی در منطقه آچین در ولایت ننگرهار انجام شد.

وی اما از ارائه جزئیات بیشتر درباره این حملات خودداری کرد.

سخنگوی حاکم ولایت ننگرهار گفت در این حمله ۲۹ عضو داعش کشته ‌شده‌اند که پنج تن آنها در این ایستگاه کار می‌کردند.

گروه تروریستی داعش سال گذشته میلادی در افغانستان نیزفعالیت خود را آغاز کرد و ایستگاه رادیویی آنها که به صورت غیرقانونی در سراسر ننگرهار پخش می‌شد با هدف افزایش عضوگیری در این کشور فعالیت می‌کرد.

داعش

دسته ها :

دستگیر شدن مسئول توبه و بیعت داعش

دستگیر شدن مسئول توبه و بیعت داعش

اخبار داعش

به گزارش میهن گرام :سرتیپ “سرحد قادر” به شبکه سومریه نیوز گفت: نیروهای پلیس با هماهنگی اداره اطلاعات توانستند این فرد را در مرکز استان کرکوک به دام بیندازند.

وی افزود: این فرد به همراه گروهی از آوارگان وارد کربلا شده و در آنجا به دلیل همراه نداشتن کارت شناسایی بازداشت شده بود؛ ولی پس از ۲ ماه آزاد شد.

سرحد قادر خاطرنشان کرد: این فرد پس از ورود به کرکوک با کارت شناسایی جعلی، در عملیاتی دستگیر شد.

فرمانده پلیس حومه کرکوک تأکید کرد: این سرکرده داعشی در سال ۲۰۰۵ زندانی نیروهای آمریکایی بود؛ وی پس از مدتی همکاری با القاعده به چند گروهتروریستی دیگر پیوست و آخرین گروه نیز داعش بود.

سرحد قادر خاطرنشان کرد: این فرد به حضور در درگیریها با نیروهای پیشمرگه و چند نبرد دیگر در اطراف کرکوک اعتراف، و اطلاعات مهمی را در خصوصگروه تروریستی داعش فاش کرده است.

داعش

دسته ها :
لذت مرگ نگاهی ست به پایین کردنعکس عاشقانه

لذت مرگ نگاهی ست به پایین کردن

بیـن روح و بدن ات فاصله تعیین کردن

نقشه می ریخت مرا از تو جدا سازد "شک"

نتوانست،  بنا  کـــرد  بــــه  توهیـــن کردن

زیـــر بار غم تـو داشت کسـی له می شد

عشق بین همه برخاست به تحسین کردن

آن قدر اشک به مظلومیتم ریخته ام

که نمانده است توانایی نفرین کردن

"با وفا" خواندم ات از عمد که تغییر کنی

گاه در عشق نیــاز است به تلقین کردن

"زندگی صحنه ی یکتای هنرمندی ماست"

خط مزن نقش مرا مـوقـــع تمریــن کردن!

وزش باد شدید است و نخ ام محکم نیست!

اشتباه  است  مرا  دورتر  از  ایـــن  کردن

عکس عاشقانه
دسته ها :

قرارداد با پژو و تاثیر آن بر قیمت خودرو های داخلی

قرارداد با پژو و تاثیر آن بر قیمت خودرو های داخلی

اخبار داغ

به گزارش میهن گرام : احمد نعمت‌بخش اظهار کرد: خوشبختانه الزاماتی چون انتقال تکنولوژی، سرمایه‌گذاری خارجی و صادرات، در قرارداد جدید با پژو مورد توجه قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه انعقاد چنین قراردادهایی با خودروسازان خارجی باعث پیشرفت و احیای صنعت خودروی ایران خواهد شد، خاطرنشان کرد: خودروهای جدید اروپایی با توجه به سطح کیفی و تکنولوژی، قیمت خاص خود را خواهند داشت.

دبیر انجمن خودروسازان ایران ادامه داد: مزیت قرارداد با پژو این است کهبه مرور تولید خودروهای قدیمی در ایران کاهش یافته و خودروهای جدید جایگزین آنها خواهد شد.

وی افزود: قطعا خودروهای جدید پژو با توجه به سطح کیفی و تکنولوژی آنها با قیمت بیشتری نسبت به قیمت محصولات فعلی عرضه خواهند شد ضمن آنکه قیمت محصولات فعلی نیز به دلیل سیاست‌های دولت ثابت مانده در حالیکه خودروسازان با توجه به تورم عمومی، درخواست افزایش قیمت‌ها برای سال آینده را دارند.

نعمت‌بخش با بیان اینکه قطعه‌سازان مدت مدیدی است که خواهان افزایش قیمتقطعات تحویلی به خودروسازان هستند، تصریح کرد: با توجه به برابر بودن قیمتخودروها در کارخانه و بازار هم‌اکنون فرصت مناسبی برای آزادسازی قیمت خودرو و تعیین آن در حاشیه بازار است.

داغ

دسته ها :
افزایش بیماری‌های مقاربتی میان زوج‌ها

سلامت نیوز: دبیر انجمن علمیمامایی کشور گفت: متاسفانه بیماری‌های مقاربتی میان زوجین در حال افزایش است و مسوولان باید نسبت به این بیماری زوجین را آگاه کنند.
ناهید خداکرمی در گفت‌وگو با  ایلنا، افزود: نوعی از بیماری جدیدی که به تازگی شایع شده بیماری مقاربتی «زگیل تناسلی» است که از ویروس پاپیلومای انسانی (Human papillomm virus) ایجاد می‌شود.

رابطه جنسی


وی ادامه داد: این بیماری بر اثر رابطه جنسی ایجاد می‌شود اما ممکن است در مکان‌های عمومی و استخرها نیز به دیگران سرایت شود.
دکترایتخصصی بهداشت باروری گفت: این بیماری در دو نوع است که نوع عمومی آن خطرناک نیست اما در نوع دیگری که در دهانه رحم ایجاد می‌شود و قابل مشاهده نیست ممکن است پس از 10 تا 15 سال به سرطان رحم تبدیل شود.
عضو هیات مدیره سازمان نظام پزشکی با بیان اینکه بعضی از انواع زگیل‌های تناسلی بخصوص برای دختران نگران کننده هستند، گفت: از آنجایی که HPV می‌تواند چنینعواقب جدی در بر داشته باشد زنان و دختران باید مرتب به متخصص زنان مراجعهکنند تا مورد آزمایش قرار گیرند.
دبیر انجمن علمی مامایی کشور تاکید کرد: افرادی که شرکای جنسی بیشتری دارند احتمال بیشتری وجود دارد که به عفونت HPVمبتلا باشند.
یراساس این گزارش، این ویروس از طریق حوله ، دستگیره یا توالت فرنگی منتقل نمی‌شود . عفونتهای HPV در نوجوانان و بالغین جوان شایع هستند . در حدود یکنفر از هر 2 نفر ( 50% )جمعیت می‌تواند دارای این بیماری باشند .

رابطه جنسی
دسته ها :

عکس آناهیتا نعمتی در فیلم سینمائی جاودانگی

عکس آناهیتا نعمتی

عکس بازیگران :برای مشاهده عکس آناهیتا نعمتی در فیلم سینمائی جاودانگی به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

عکس آناهیتا نعمتی در فیلم سینمائی جاودانگی

عکس آناهیتا نعمتی در فیلم سینمائی جاودانگی

دسته ها :

عکس جدید مهناز افشار در جشنواره فیلم فجر

عکس مهناز افشار

عکس بازیگران :برای مشاهده عکس جدید مهناز افشار در جشنواره فیلم فجر به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

عکس جدید مهناز افشار در جشنواره فیلم فجر

عکس جدید مهناز افشار در جشنواره فیلم فجر

دسته ها :
باور غلط درمورد کاندوم

سلامت نیوز :  این باور غلط در مورد کاندوم وجود دارد که  کاندوم باعث کاهش لذت جنسی و عدم توانایی در سفت نگه داشتن آلت می شود. در صورتی که چنین نیست؛

کاندوم

به گزارش سلامت نیوز به نقل از مرکز ملی پیشگیری از ایدز ایران ؛ 1- استفاده از کاندوم باعث آلودگی خاطر و افزایش لذت جنسی می گردد.

2- 95% لذت ناشی از ارتباطات جنسی ناشی از ارتباط ذهنی، هیجانی و عاطفی است.

3- کاندوم باعث سفت نگهداشتن آلت به مدت طولانی می شود.

4-استفاده از قرص های ضد بارداری،عفونت های محبلی، بالا رفتن سن و سرد مزاجیاز دلایل خشکی مهبل است و باعث ایجاد درد در هنگام نزدیکی می شود.

دربرخی از خرده فرهنگ‌های کشور احساس خشکی در هنگام نزدیکی مطلوب است. البتهاین امر زنان را بیشتر در معرض عفونت های مقاربتی و ویروس ایدز قرار می‌دهد.

به یاد داشته باشید که مرطوب‌نکردن کاندوم‌ها می‌تواند ریسک پاره‌شدن آن‌ها را بیشتر کند.

5- ضعف جنسی دلایل پزشکی دارویی، روانی و فیزیکی دارد.

کتاب آموزش پیشگیری از ایدزبه افراد درمعرض رفتارهای پرخطرجنسی

کاندوم
دسته ها :
X