دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 94168
تعداد نوشته ها : 1542
تعداد نظرات : 3
Rss
طراح قالب
GraphistThem274
حجاب باعث تحکیم خانواده می شود

تحکیم و اقتدار خانواده ،‌ خود عاملی است که از فلسفه حجاب ناشی می شود . در جامعه ای که زنان آن بدون حجاب در برابر دیدگان نا محرم و غیر خودی ظاهر می شوند ،‌دیگر نباید انتظارداشت که خانواده هایی با اقتدار و متین در آن جامعه شکل گیرد .

وقتیزنی بدون حجاب ظاهر شد ، دیگر قداست خانواده معنایی ندارد ، چرا که بینندگان یک زن بی حجاب تنها خانم ها نیستند ،‌ بلکه این فیلم شوم و ویرانگر بینندگان دیگری دارد و آن هم مردان هستند که بعضا مجردند و هنوز ازدواج نکرده اند . وقتی مردان به راحتی می توانند بیننده چنین فیلمی باشندکه بازیگر اصلی آن یک زن بی حجاب است و وقتی که می شود به راحتی از چنین زنانی کام دل گرفت و تا زمانی که زنان هرزه و نیمه عریانی در اجتماع یافت می شوند که کالا را به قیمت بسیار ناچیز در اختیار مشتریان آلوده خود قرار می دهند ، نمی توان انتظار داشت که افراد خانواده هایی که اصول اخلاقی را رعایت می کنند از این بلا به دور بمانند . و چه درد ناک است اگر با خود نمایی و ناز و کرشمه زهر آگین این گونه افراد ، جوانان پاک ما هم یک لحظه در دل قصد گناه کنند .

بی حجابی بازیگران

بنابراینیک فرد بی حجاب مسول بر باد رفتن قداست و استواری خانواده هاست . اگر بگوییم جوانان ما فقط به دلیل مشکلات شغلی و اقتصادی ازدواج نمی کنند ، حق مطلب را به درستی ادا نکرده ایم ، چون به استناد به گفته های فوق ، بی حجابی و هرزگی زنان ، خود تیشه ای است که به ریشه درخت خانواده می خورد و از طرفی مانع از آن می شود که نهال یک خانواده جدید با دستان جوانان سالم ما در گلستان اجتماع کاشته شود .

چرا بی حجابی ؟ 

یکی از عوامل بی حجابی زن در جامعه را می توان نا آگاهی و نادانی وی نسبت به مسئله حجاب دانست .

آیاتزیادی در قرآن و روایات فراوانی از حضرت ائمه معصومین (ع) ذکر شده که جهالت و نادانی را موجب انحراف و انخطاط یک قوم و افراد دانسته و بنیان همهبد بختی های بشر را نادانی معرفی نموده است .

دو گره اهل جهنم اند

اگرزنان مسلمان بدانند که پیامبر بزرگ اسلام (ص) زنان بی بند وبار و غیر محجبرا اهل جهنم معرفی کرده، ‌این امر مهم را جدی گرفته و حجاب را رعایت می کنند .

رسول اکرم حضرت محمد (ص) می فرمایند :

مانند دو گروه از اهل جهنم را ندیده بودم ( که یکی از آن دو گروه اینانند ): زنانی که لباس های نازک (نیمه عریان) می پوشند ، با چهره های نپوشیده از روی تکبر شانه هایشان را بجنبانند و سر های خود را به وسیله موهایشان چون کوهان بلندشتر های قوی گردن بیارایند .  وارد بهشت نمی گردند و با اینکه بوی بهشت ازمسافت های زیاد به مشام می رسد ، به مشام آنها نمی رسد .

آن زن گوشت بدن خود را می خورد

حضرت عبد العظیم حسنی از امام نحمد تقی (ع) نقل کرده که:

امیر المومنین فرمودند : روزی من و فاطمه (س) به خدمت حضرت رسول (ص) رفتیم و آن حضرت بسیار گریست .

عرض کردم : جانم به فدایت ! علت گریه شما چیست ؟

پیامبر فرمودند : آن شبی که مرا به آسمان بردند ، زنی چند از امت خود را در عذاب سخت دیدم و گریه من برای آنهاست .

زنی را دیدم به موی سر آویخته و مغز سرش می جوشد .

زنی را دیدم که گوشت بدن خود را می خورد .

زنی را دیدم که گوشت بدم او را از پیش و پس با مقراض های آتش می برند .

فاطمه زهرا (س) فرمودند :

ای حبیب و نور دیده من ! خبر ده که این ها کیانند .

حضرتفرمودند : ای دختر گرامی ! آن زنی که به آویخته بودند ، زنی بود که موی خود را از مردان نامحرم نمی پوشاند و آنکه گوشت خود را می خورد ،‌زنی بود که خود را برای نامحرم زینت و آرایش می کرد و آنکه گوشت بدنش را مقراض می کردند ، خود را به مردم نشان می داده که به او میل پیدا کنند .

به امید روزی که زنان نا آگاه از حجاب از نادانی و آگاهی لازم برخوردار شوند .

خانواده

بخشیاز بد حجابی یا بی حجابی زنان و دختران مربوط به نوع تربیت آنها در خانواده است . بدون شک تربیت فرزند وظیفه سنگین و مسولیتی بس بزرگ است که بر عهده پدر و مادر گذارده شده است و آنان نمی توانند از این مسولیت بزرگ شانه خالی کنند .

خانواده اولین و مهم ترین کانون شکل گیری تربیت فرزندان است . در احدیث زیادی که از ائمه اطهار (ع) بیان شده ، تاکید فراوانی بر تربیت فرزندان در کانون گرم خانواده شده است که به نقل چند مورداز آنها بسنده می شود .

تربیت در احادیث

امام زین العابدین می فرمایند :

بار خدایا ! مرا در تربیت و ادب فرزندانم یاری و کمک بفرما .

پیامبر گرامی اسلام (ص) می فرمایند :

حق پدر بر فرزند آن است که ... و حسن ادب او بکوشد .

مردی محضر حضرت رسول (ص) رسید و گفت :

یا رسول الله ! حق این پسر برمن چیست ؟

پیامبر (ص) فرمودند : نام نیک بر او بگذاری و او را خوب ادب کنی .

و نیز از حضرت رسول اکرم (ص) نقل شده :

اگر کسی فرزند خود را ادب کند ، بهتر از این است که هر روز نیم صاع صدقه بدهد .

پیامبر اسلام (ص) به امیر المومنین علی (ع)‌ فرموده اند :

ای علی ! لعنت خداوند بر پدر و مادری که فرزند خود را بد تربیت کنند و موجبات عاق خود را فراهم نمایند .

پدرومادر نه تنها فرزند خود را از نظر مادی و جسمی اداره می کنند ، بلکه مهم تر از آن در تربیت روح و ایمان فرزند خویش نیز نقش مهمی دارند .

پدرانو مادران مسلمان وظیفه دارند از دوران کودکی ، فرزند خود را با خدا ، قرآن، اهل بیت (ع) و احکام دینی آشنا نمایند و با عباداتی مثل نماز و روزه تمرین و پرورش دهند .

آری ! همان طور که گفته شد ، خانواده یکی از عوامل موثر در شکل گیری تربیت فرزند است و بدون شک خانواده است که می تواندروح ایمان و تقوا را در فرزند خود پی ریزی کنند .

تربیت صحیح و اسلامی فرزند در درجه اول موجب افتخار پدر و مادر است و چنانچه والدین در این کار اهمال و سستی کنند ، دچار مشکلات دنیوی و اخذوی خواهند شد .

امام جعفر صادق (ع)‌ می فرمایند :

هر چه زود تر و سریعتر معارف اسلامی را به فرزندان خود بیاموزید ، پیش از آنکه منحرفان با آموزش های انحرافی از شما سبقت بگیرند .

 

بنابراین توضیح درباره فلسفه وجودی و آموزش حجاب که یکی از نمودهای تربیتی ، اخلاقی و دینی است ، باید از خانواده شروع شود .

والدینبه ویژه مادران وظیفه دارند که دختر خود را از همان دوران کودکی به حجاب سفارش کرده و آثار و فواید برکات حجاب در جامعه را به او بشناسانند تا فرزند وی با اطلاع کامل نسبت به حجاب و پوشش وارد جامعه شود و طرز فکر و برداشت صحیح و درستی از حجاب در ذهن داشته باشد .

پدر و مادر باید به فرزند دختر خود آموزش دهند که حجاب و رعایت آن برای زن شخصیت آور است و چون اسلحه ای برای تامین شرافت و عظمت زن کار ساز است .

بی توجهی والدین نسبت به فرزند دختر خود به ویژه در سن تکلیف ، زمینه ساز بی حجابی فرزند می شود . چیزی که ذز سالهای اخیر هم به چشم می خورد این است که به مسئله حجاب دختران کم سن کم تر توجه می شود و بسیلر مشکل است دختری را که تا قبل از تکلیف هیچ الزامی برای رعایت حجاب نداشته است به یک باره به حجابفراخواند . بنا براین حجاب مسئله ای است که خانواده ها باید قبل از سن تکلیف به آن توجه داشته باشند و قبل از رسیدن به تکلیف آنها را به رعایت آنملزم کنند .

جای بسیار تاسف است که در جامعه ، مادرانی محجب ظاهر می شوند ، که همراه آنان دخترانی بد حجاب دیده می شوند .

والدینباید از همان دوران بچگی دختران خود را به حفظ حجاب عادت دهند تا حجاب ملکه ذهن آنها شود و هنگام خارج شدن از منزل خود را ملزم به پوشش نمایند .

پیشاز آنکه شیاطین و مخالفان حجاب ، با زمزمه های زهر آگین خود دختران و زنانرا مورد هدف قرار دهند، این خانواده است که باید دختر خود را نسبت به حجابآماده سازد . پدر و مادر باید به دختر خود بگویند که حجاب به عنوان یک پوشش برای زن مسلمان ، واجب است رعایت شود .

و به یقین پدر و مادری که چنین رفتار کنند ، در پیشگاه خداوند دارای پاداش خواهند بود و از جایگاهرفیعی در بهشت برخوردارند و از عذاب دوزخ رهایی می یابند .

امام موسی بن جعفر (ع) می فرماید :

از شیعیان ما نیستند ، آنان که زنان و دختران خود را به عفاف و پاکدامنی ارشاد و راهنمایی نکنند .

 

تربیت دختر

پیامبر اسلام می فرمایند :

هرکس دختری داشته باشد و او را نیکو تربیت نماید و علم بیاموزد و از نعمتی که خدایش ارزانی فرموده برای دختر گشایشی دهد ، این عمل مانع از آتش برای او خواهد بود .

درود و صلوات خداوند و ملائکه و انبیا و مقربان الهی برآن خانواده ای که در حفظ حجاب زن و دختر خود دقت داشته و کوشا باشد .

حضرتامام خمینی (ره) به مناسبت های مختلف در جمع بانوان کشور فرمایشاتی داشته ودر مورد دامن مادران که اولین مکتب و محل تربیت فرزندان می باشد ، تاکید زیادی کرده اند و مادران را موظف می دانند که فرزندان خود را خوب تربیت کنند و در این وظیفه هیچ گونه کوتاهی را جایز نمی شمارند .

ایشان می فرمایند :

{مادر ها مبدا خیرات هستند ، اگر خدای نا خواسته مادرانی باشند که بچه ها ر ابد تربیت کنند ،‌مبدا شرّند .}

{شمادر اول که بچه ها در دامن شما بزرگ می شوند ، مسئول افعال و اعمال آنها همهستید . همان طور که اگر یک بچه ای خوب تربیت کنید ، ممکن است که سعادت یکملت را همان یک بچه تامین کند .}

{دامن مادر بهترین  مکتب است برای اولاد .}

{دامن مادر بزرگترین مدرسه ای است که بچه در آنجه تربیت می شود .}

{اگراز دامن مادر این تربیت خوب شروع شد و مادر ، بچه را خوب تربیت کرد و به دبستان تحویل داد ، دبستان هم خوب تربیت کرد و به دبیرستان تحویل داد ، آنجا هم همینطور تا دانشگاه یا ودارس علمی دیگر ، آنها هم خوب تربیت کردند ،یک وقت در یک برهه از زمان می بینید که جوان ها همه خوب از کار در آمده اند و یک مملکت را به سوی خوبی می کشانند .}

{ دامن مادرها ، دامنی است که انسان از آن باید درست شود ، یعنی اولین مرتبه تربیت ، تربیت بچه است در دامن مادر . برای اینکه علاقه بچه به مادر بیشتر از همه علایق هست وهیچ علاقه ای بالاتر از علاقه مادری و فرزندی نیست . بچه ها از مادر بهتر چیز یاد می گیرند . }

چنانچه ملاحضه می شود ، حضرت امام (ره) تاثیر ونقشی که زن و مادر در تربیت و شکل گیری شخصیت فرزندان دارد را فراتر و موثر تر از دیگر عوامل می داند .

بی حجابی
دسته ها :

مذاکره برای حذف کارت سوخت

به گزارش  گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان ؛از اوایل خرداد ماه که با توقف واریز سهمیه بنزین به کارت‌های سوخت، از تصمیم دولت برای توقف ارائه سهمیه بنزین پرده برداشته شد، تا پایان امروز فرصت برای کسانی بود که هنوز ته مانده بنزین 700 تومانیدر کارت های سوختشان باقی مانده و طی این پنج ماه هنوز سر و کارشان به بنزین آزاد 1000 تومانی نیفتاده است.

یارانه

اگرچهقرار بود کارت‌های سوخت با سهمیه بنزین 700 تومان تا پایان شهریورماه جمع آوری شود، اما دولت این مهلت را تا پایان آبان تمدید کرد و بنابراین ساعت 24 امروز 30 آبان ماه آخرین فرصت استفاده از کارت های سوختی است که هنوز سهمیه بنزین در آن وجود دارد.

پس از آنکه وزارت نفت در روزهای ابتدایی خرداد اعلام کرد که طرح سهمیه‌بندی متوقف شده و قیمت بنزین یکسان سازی می‌شود، شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی اعلام کرد که کمتر از 400 میلیون لیتر از سهمیه بنزین 700 تومانی در کارت‌های سوخت باقی مانده است کهالبته بخشی از آن مربوط به خودروهایی است که یا اصلا دیگر تردد ندارند و یا اصلا وجود ندارند.

زنگنه، وزیر نفت نیز در توضیح اتفاقی که افتاده بود شایعاتی درباره برنامه دولت برای افزایش قیمت بنزین را صراحتا رد کرده و تاکید کرده بود که نظام سهمیه بندی بنزین موجب فسادهای زیادی شدهبود و با توجه به اینکه در سال گذشته متوسط نرخ مصرفی بنزین 800 تومان بوده است، تصمیم گرفته شد که بنزین تک نرخی شود.

اگرچه به نظر می‌رسد که دیگر قرار نیست برای بنزین سهمیه‌ای در نظر گرفته شود و برای کارت های سوخت نیز دولت برنامه های جدیدی مطرح می‌کند، اما زنگنه اطمینان داده است که سهمیه بندی گازوییل تداوم خواهد داشت.

اما پیشنهادات متعددی برای اینکه پس از پایان سهمیه بندی چه بر سر کارت های سوخت خواهد آمد مطرح شده است که وزیر نفت با تاکید بر اینکه سامانه کارت سوخت باقی خواهد ماند، یکی از کارایی های آن را استفاده به عنوان کیف پول الکترونیکی دانسته که قابلیت پرداخت الکترونیکی دارد. البته هنوز تصمیم نهایی برای سرنوشت این کارت های سوخت اعلام نشده، اما از پایان امروز تا زمان تصمیم گیری نهایی، این کارت‌ها در دست رانندگان باقی می‌ماند.

برنامه‌ای برای حذف کارت‌های سوخت وجود ندارد

درهمین رابطه رییس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت به ایسنا گفت: هنوز برنامه‌ای برای حذف کارت‌های سوخت وجود ندارد و همچنان متقاضیان باید یا از کارت سوختخودشان و یا از کارت سوخت جایگاه‌داران استفاده کنند.

بیژن حاج‌محمد رضا با بیان این‌که از بامداد فردا یکشنبه یکم آذر بنزین 700 تومانی در کارت و بیرون از کارت سوخت هیچ امتیازی ندارد، اظهار کرد: از فردا در سراسر نقاط کشور بنزین معمولی به قیمت 1000 تومان و بنزین سوپر به قیمت 1200 تومان و سایر مشتقات نیز به همان قیمت‌های سابق عرضه می‌شود.

ویبا ابراز گلایه از وجود کارت‌های سوخت در شرایط کنونی و این‌که این کارت‌ها دیگر کارایی قبلی را ندارند گفت: زمانی که بنزین به صورت آزاد عرضهمی‌شود دیگر نیازی به وجود کارت نیست و به همین دلیل پیگیری‌هایی را برای حذف کارت سوخت انجام داده‌ایم، اما تاکنون هیچ دستوری به ما ابلاغ نشده است.

رییس اتحادیه جایگاه‌داران سوخت با بیان این‌که متقاضیان هم می‌توانند از کارت آزاد و هم از کارت خودشان بدون پرداخت هیچ مبلغی استفادهکنند، تصریح کرد: شایعاتی مبنی بر دریافت پول از مشتریانی که از کارت جایگاه‌داران استفاده می‌کنند وجود دارد، اما باید گفت در این باره هیچ صحبتی نشده است.

وضعیت جایگاه‌ها عادی است

حاج محمدرضا در خصوص وضعیت جایگاه‌ها گفت: براساس تمهیدات و اقدامات انجام شده جایگاه‌ها با حداکثر قدرت آماده پذیرش متقاضیان هستند.

ویادامه داد: تاکنون آنطور که انتظار می‌رفت جایگاه‌های بنزین شلوغ نشده، اما پیش‌بینی می‌شود که از ظهر به بعد تعداد متقاضیان افزایش یابد.

رییساتحادیه جایگاه‌داران سوخت با بیان این‌که تمام تمهیدات لازم برای ارائه‌یخدمات به مردم انجام شده است، افزود: هیچ‌گونه نگرانی در این زمینه وجود ندارد و مردم می‌توانند با خیال راحت تا ساعت 12 امشب نسبت به سوخت‌گیری اقدام کنند.

حاج‌ محمدرضا با بیان اینکه در حال حاضر به دلیل وجود CNG مصرف انرژی در قیاس با گذشته متعادل شده است، گفت: در شرایط فعلی مصرف بنزین به‌طور میانگین بین 72 تا 76 میلیون لیتر در روز است.
منبع:ایسنا و باشگاه خبرنگاران جوان

زمان واریز یارانه
دسته ها :
تعبیر خواب - سرگین گردان

 آن را به تازی جعل خوانند و دیدنش در خواب مردی است که مال جمع نماید. محمدبن سیرین گوید: اگر کسی بیند جعلی فراگرفت، دلیل که او را با مردی حرام خواره صحبت افتد اگر دید او را بکشت، دلیل که مردی حرام خواره را بکشد اگر دید جعل بسیار بر وی جمع آمدند، دلیل که در میان حرام خوارگان گرفتار شود و وی را مضرت رسد اگر دید جعلی را بخورد، دلیل که مال مردی حرام خواره خورد.

س

تعبیر خواب - سرمه

محمدبنسیرین گوید: سرمه به خواب مال بود. اگر بیند که سرمه در چشم کشید و مقصود از آن روشنائی به چشم بود، دلیل کند که صلاح دین جوید. اگر مقصود از آن آرایش و زینت بود، دلیل است که خود را به دینداری در میان مردم مشهور گرداند، تا او را مدح و ثنا و ستایش گویند. اگر بیند که کسی سرمه به وی داد، دلیل کند که به قدر آن سرمه مال یابد. ابراهیم کرمانی گوید: سرمه کردنچشم در خواب دلیل مال است مرد و زن را و بعضی از معبران گویند که سرمه در چشم کردن، راه حق و صواب بود، خاصه که سرمه به اندازه در چشم کشیده بود. حضرت ... 
امام جعفر صادق فرماید: سرمه فروش درخواب، مردی بود که راه دین و مسلمانی به مردم نماید و در میان مردم صلح اندازد، چنانکه چشم بدو روشن گردد. و بعضی ازمعبران گویند: سرمه فروش درخواب، مردی بود که کاری کندکه هم صلاح دین بود و هم نیکوئی دنیا. اسماعیل بن اشعث گوید: سرمه فروش درخواب، مردی بود که در صلاح دین خود و کسان سعی نماید، زیرا که چشم در خوابدین بود و سرمه روشنایی بود.

س
دسته ها :
تعبیر خواب - لعل

محمدبن سیرین گوید: دیدن لعل درخواب. دلیل بر زنی است صاحب جمال. اگر در خواب بیند لعلی داشت، دلیل است زنی بزرگ بخواهد یا کنیزک صاحب جمال بخرد و نیز گفته اند، دلیل که دختری آورد. جابرمغربی گوید:اگر بیند لعل بسیار داشت، دلیل است به قدر آن مال یابد. اگر بیند آشنائی پاره لعل به وی داد، دلیل که از خویشان زنی توانگر بخواهد. حضرت امام جعفر صادق فرماید: دیدن لعل درخواب چهار وجه است. اول: زن. دوم: کنیزک. سوم: نعمت. چهارم: دختر.

ل

تعبیر خواب - لقمه

محمدبنسیرین گوید: اگر کسی بیند که لقمه شیرین در دهان نهاد. دلیل که سخنی خوش گوید. اگر آن لقمه ترش بود تاویلش به خلاف این است. جابرمغربی گوید: اگر بیند لقمه گرم دردهان نهاد، دلیل که در بلائی افتد. اگر لقمه دردهان خوش بود، تاویلش به خلاف این است. حضرت امام جعفر صادق فرماید: دیدن لقمه درخواب سه وجه است. اول: بوسه دادن، دوم: سخن لطیف، سوم: منفعت.

ل
دسته ها :

عکس جدید بهنوش بختیاری به مناسبت روز کتاب

عکس بهنوش بختیاری

عکس بازیگران :برای مشاهده عکس جدید بهنوش بختیاری به مناسبت روز کتاب به ادامه مطلب مراجعه کنید.

عکس جدید بهنوش بختیاری به مناسبت روز کتاب

عکس

دسته ها :
اس ام اس خنده دار و جوک های زیبا

نمیتونم بگم که فقط تو رو دارم چون دیشب خرمون زایید !!!

 
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

اس ام اس مثله فاتحه میمونه

واسه هرکی میفرستیش روحش شاد میشه

 
اس ام اس خنده دار

 
اس ام اس مخصوص حاجیان از حج برگشته:

گرچه داری لطف و احسان حاجی

اینقدر خودت به من نچسبان حاجی!

با ویروس آنفولانزای خوکی خود

اینقدر تن مرا ملرزان حاجی!!!

 منبع:آخ دندونم

 
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * 

امیدوارم با هر برگی که می افته ..یه دونه از غمهای تو کم بشه.

.

.

پاییزتیم

 
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *

امیدوارم توپ خوشبختی سانترش همیشه روی قلبت باشه

و با شرایط بالا خوشبخت بشی . . . !

 
* * * * * * * * * * * * * * * * * * * * *
 
دیروز به جرم بالا رفتن از قلبت دستگیر شدم !

بیا بهشون بگو ساکن قلبم دزد نیست

اس ام اس خنده دار
دسته ها :

گزارش وزیر دفاع روسیه از عملیات علیه تروریست ها

گزارش وزیر دفاع روسیه از عملیات علیه تروریست ها

اخبار داعش

بهگزارش میهن گرام و به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، سرگئی شویگو، وزیر دفاع روسیه در گزارشی برای ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور این کشور گفت: از 20 نوامبر کشتی‌های جنگی ناوگان کاسپین 18 موشک کروز به هفت هدف تروریست‌ها دراستان‌های رقه، ادلب و حلب شلیک کردند تمامی این اهداف نابود شدند.

ویافزود: در کل عملیات شلیک موشک‌های کروز از دریای مدیترانه و دریای خزر و از فاصله 1500 کیلومتری انجام شد و جنگنده‌های ما نیز از فرودگاه‌های روسیهو سوریه به پرواز درآمدند. از دریای خزر 29 هواپیما و بمب‌افکن در عملیات هوایی شرکت داشتند.

به گفته شویگو 10 کشتی جنگی نیز در عملیات نظامی روسیه در سوریه مشارکت دارند که 6 تای آنها در دریای مدیترانه مستقر هستند.

ویگفت: طی 4 روز گذشته حملات هوایی روسیه در کل شامل 522 سورتی پرواز بوده و102 موشک کروز از زمین و دریا و 1400 تن بمب مختلف شلیک شده است. در این عملیات جنگنده‌های Tu-160 از دریای مدیترانه مشارکت داشتند. 826 هدف دشمن نابود شده و هر روز 143 سورتی پرواز انجام شده است. نیروهای مسلح روسیه عملیات انتقام‌جویانه برای تخریب مقرهای رهبران سازمان‌های تروریستی و حامیانشان انجام داده و کنترل آنها بر سیستم‌های لجستیکی

از بین رفته و زیرساخت‌های نفت و گاز داعش نابود شده است.

شویگو تصریح کرد: عملیات نظامی روسیه در سوریه داعشرا از نقل و انتقال 60 هزار تن نفت در روز بازداشته است و آنها در حال حاضر روزانه 1/5 میلیون دلار از دست می‌دهند. نیروی هوایی روسیه بر پایگاه‌های مالی و اقتصادی داعش تمرکز کرده است. در کل 525 تانکر، 15 انبار و تاسیسات استخراج نفت در این عملیات نابود شده است.

درعملیات موشک‌های کروز در تنها به یک هدف شبه‌نظامیان 600 داعشی در دیرالزور نابود شدند. 23 پایگاه آموزشی 19 مرکز تولید سلاح و مواد منفجره 47 انبار سلاح تخریب شده است. این عملیات‌ها به ارتش سوریه امکان داد تا اقدامات موفقی در استان حلب لاذقیه و پالمیرا داشته باشند.

داعش

دسته ها :

خنثی سازی حمله داعش به زائران اربعین

خنثی سازی حمله داعش به زائران اربعین

اخبار داعش

بهگزارش میهن گرام و به نقل از شبکه خبری آر‌.تی، قرار بود این عروسک‌ها در جاده بغداد تا کربلا و در میان زائران اربعین که اکثراً از شیعیان این کشورهستند، توزیع شود.

آژانس خبری کویت اعلام کرد: این عروسک‌هادر منطقهحسینیه منطقه شیعه نشین شمال شرق بغداد کشف شده است. دولتمردان عراقی از مردم خواستند که هرگونه مورد مشکوک را گزارش دهند.

میلیون‌ها شیعه برای شرکت در مراسم اربعین از اقصی نقاط عراق و جهان عازم کربلا می‌شوند. در سال 2014 اعلام شد که 17.5 میلیون تن برای مراسم اربعین به کربلا رفتند.

داعش

دسته ها :
مسی و فصل ۲۰۰۸–۲۰۰۹ در بارسلونا

به محض خروج رونالدینیو از باشگاه،مسی پیراهن شماره ۱۰ او را به ارث برد. او در این فصل، برای جایزهٔ بهترینبازیکن جهان در سال ۲۰۰۸ با ۶۷۸ امتیاز در جایگاه دوم جای گرفت. وی همچنینبرای جایزهٔ بهترین بازیکن بازی سازِ فدراسیون بین‌المللی تاریخ و آمار فوتبال، برای دومین سال متوالی در جایگاه دوم جای گرفت.[۶۷]

مسی

مسیاولین هت تریک خود را در سال ۲۰۰۹، در کوپا دل ری و در بازی برابر اتلتیکومادرید به انجام رساند، که در نهایت بارسلونا بازی را ۳ بر ۱ به سود خود به پایان برد.[۶۸]مسی در یکم فبریه ۲۰۰۹ به عنوان بازیکن ذخیره در نیمهٔ دوم وارد زمین شد و دو گل به ثمر رساند و بازی ۱–۰ باختهٔ بارسلونا در برابر ریسینگ سانتاندر را به ۲–۱ تبدیل کرد، که در نهایت بارسلونا بازی را به سود خود به پایان برد. دومین گل مسی در این مسابقه، ۵۰۰۰امین گل بارسلونا در تاریخ لیگ برتر اسپانیا بود.[۶۹] در ۸ آوریل ۲۰۰۹، او دومین گلخود را در برابر بایرن مونیخ و در لیگ قهرمانان اروپا به ثمر رساند و رکورد جدیدی را با ۸ گل زده در این رقابتها برای خود ثبت کرد.[۷۰]

مسیدر بازی در برابر رئال مادرید، در سانتیاگو برنابئو دو بار گلزنی کرد (۳۵امین و ۳۶امین گل او در آن فصل)، که موجبات باخت ۶–۲ رئال مادرید در آن بازی را فراهم آورد. شکستی که ستگینترین باخت رئال از سال ۱۹۳۰ قلمداد می‌شد.[۷۱] مسی در بازی برابر اتلتیکو بیلبائو یک گل به ثمر رساند و ۲ پاس گل داد، که نهایتاً بارسلونا بازی را ۴–۱ به سود خود پایان برد و مسی اولینکپا دل ری خود را در ۱۳ می به بالای سر برد.[۷۲] او به تیم خود کمک کرد تادومین قهرمانی خود، یعنی قهرمانی در لالیگا را به دست آورد. در ۲۷ می، مسیبا گل دقیقهٔ ۷۰ خود در فینال لیگ قهرمانان اروپا بارسلونا را قهرمان کرد.وی همچنین بهترین گلزن آن فصل لیگ قهرمانان، جوانترین آقای گل تاریخ رقابت‌ها با نه گل شد.[۷۳] مسی در آن فصل مهاجم سال یوفاو بازیکن باشگاهی سال یوفا شد.[۷۴] تیم بارسلونا در آن فصل کوپادل ری، لا لیگا و لیگ قهرمانان اروپا را فتح کرد.[۷۵] این اولین بار در تاریخ بود که یک تیم اسپانیایی سه جام مختلف را در یک فصل به دست می‌آورد. مسی آن فصل را با ۳۸ گل و ۱۸ پاس گل به پایان برد.

عکس مسی
دسته ها :

دختران شیطان پرست که هیچ کس شبیه آنها را ندیده

دختران شیطان پرست که هیچ کس شبیه آنها را ندیده

دختران شیطان پرست هیچ کس ندیده

دختران شیطان پرست

دختران شیطان پرست هیچ کس ندیده

دختران شیطان پرست


دختران شیطان پرست
دسته ها :
X