دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 94169
تعداد نوشته ها : 1542
تعداد نظرات : 3
Rss
طراح قالب
GraphistThem274
یا حسین مظلوم (ع)عکس محرم
دسته ها :

تصاویر و عکس عاشقانه غم انگیز و رمانتیک 94

تصاویر و عکس عاشقانه غم انگیز و رمانتیک 94

عکس عاشقانه :برای شما کاربران عزیزان تصاویر و عکس عاشقانهغم انگیز و رمانتیک 94 را قرار داده ام که امیدوارم از دیدن این تصاویر زیبا لذت ببرین و مورد پسند شما قرار بگیرد.مابقی تصاویر را در ادامه مشاهده کنید.

عکس عاشقانه,عکس عاشقانه رمانتیک,عکس عاشقانه غم انگیز

عکس های عاشقانه غمگین و رمانتیک ویژه سال 94

عکس عاشقانه,عکس عاشقانه رمانتیک,عکس عاشقانه غم انگیز

عکس های عاشقانه غمگین و رمانتیک ویژه سال 94

عکس عاشقانه,عکس عاشقانه رمانتیک,عکس عاشقانه غم انگیز

عکس های عاشقانه غمگین و رمانتیک ویژه سال 94

عکس عاشقانه,عکس عاشقانه رمانتیک,عکس عاشقانه غم انگیز

عاشقانه
دسته ها :
تعبیر خواب خرابه

  اگر در خواب ببینید که خانه شما خراب است مالتاناز دست می رود ولی اگر ببینید که در خانه ای خراب یا خرابه ای راه می رویدکه به شما تعلق ندارد به انحراف کشیده می شوید و به اعمال ناصواب دست می زنید. مثلا رشوه می گیرید، دروغ می گویید، یا برای پیش بردن کارهایتان به فریب و نیرنگ متوسل می شوید. اگر از خرابه در خواب بیرون بیایید بهتر از این است که وارد خرابه شوید. اگر در خرابه سگی دیدید و شما نیز در همان خرابه بودید دوستی وفادار به شما زیان می رساند و شما را به گمراهی می کشاند. اگر در خواب دیدید که در خرابه ... 

عکس خفن

ایهستید و آنجا گربه ای هم هست زنی باعث فساد و تباهی شما می شود. اگر در خانه آباد و سالم و مرتب به دنبال گربه به درون خرابه دویدید کار شما خراب می شود و مال خود را برای زن یا به وسوسه او تباه می کنید. اگر در خواب دیدید که جایی را به دست خود خراب می کنید مال و آبروی خود را تواما از دستمی دهید و اگر دیدید خرابی را آباد می کنید تعبیر خلاف این است. اگر دیواری را خراب کردید به دوستی لطمه می زنید که حامی و پشتیبان شماست و اگراتاقی را خراب کردید به خانواده خود زیان می رسانید. اگر پله ها را خراب دیدید و شما بالای پلکان بودید احتمال سقوط شما هست و اگر پله ها خراب بود وشما خود را پایین پله ها یافتید راه تعالی شما مسدود است و خواب شما می گوید نمی توانید ترقی کنید.

عکس های خفن
دسته ها :
تعبیر خواب - لوید

محمدبن سیرین گوید: دیدن لوید درخواب، دلیل است بر خدمتکار خانه. اگر بیند که اصل لوید از مس است، دلیل است که آن خدمتکار جهود بود. اگر لوید را در خواب بزرگ و پاکیزه بیند، دلیل است که خدمتکارش مصلح بود. اگر لوید را کوچک بیند، دلیل است که خدمتکارِ او مفسد است. اگر بیند که لوید بشکست، دلیل که خدمتکار از وی جدا شود.

ل


تعبیر خواب - لاک پشت

لاکپشت زن یا مردی است پیر و کهن سال. پر حوصله و بسیار موقر و سنگین، صبور وآرام که پند می دهد و خیر و صلاح انسان ها را می خواهد. اگر در خواب ببینید که لاک پشتی دارید که مربوط به شماست، مثلا در باغ یا ملک شما زندگیمی کند نشان آن است که به صبر و حوصله نیاز دارید.ضمیر و درونتان شما را به صبر و حوصله و بردباری دعوت می کند و این دعوت را با نشان دادن لاک پشت به شما می رساند. همین طور ممکن است پیری کهن سال و با تجربه در مسیر ِقراربگیردکه همین دعوت را بکندو شما را پند بدهد و راهنمائی کند. اگر در خواب ... 
ببینید بر لاک پشتی نشسته اید به یک سفر دور می روید یا در دریا مسافرت خواهید کرد که این سفر شما بسیار طولانی خواهد بود. اگر در خواب ببینید گوشت لاک پشت می خورید عمرتان طولانی خواهد بود یا میراثی به شما میرسد که صاحب آن پول و ثروت در دیاری بعید می زیسته و اکنون هم آن مرده ریگدر فاصله ای دور قرار دارد.

ل
دسته ها :

عکس جدید رامبد جوان و علی کریمی

عکس جدید رامبد جوان و علی کریمی

عکس بازیگران :برای مشاهده عکس جدید رامبد جوان و علی کریمی به ادامه مطلب مراجعه کنید.

طی خبرهای شنیده شده در سری جدید برنامه خندوانه علی کریمی از مهمانان این برنامه خواهد بود.

عکس جدید رامبد جوان و علی کریمی

عکس

دسته ها :
اوایل شروع کار هیچ کس

سال‌های آغازین (۱۳۶۴–۱۳۸۲)

هیچ‌کس درابتدا کارش را با بازخوانی ترانه‌های انگلیسی آغاز کرد، اما با استقبال چندانی مواجه‌نشد.[۳] وی به همراه سالومه ام سی اهنگ چشمارومن از 2pac بازخوانی کردن در سال ۱۳۸۰ و این اثر شروعی تازه در موسیقی زیرزمینی داشت وبه دنبال این کار خوانندگان زیادی به طرف رپ فارسی کشیده شدند. او در مصاحبه‌ای با بی‌بی‌سی فارسی دلیل انتخاب نام هیچ‌کس را این گونه بیان کرده‌است:[۴]

کس


    دلیل انتخاب اسم هیچ‌کس هم این بود که می‌خواستم یک تضادی ایجاد کنم با تأثیری که می‌خوام بگذارم و حرف‌هایی که می‌زنیم.

یه روز خوب می‌آد و خروج از ایران (۱۳۸۸)

هیچ‌کسدر فیلم کسی از گربه‌های ایرانی خبر نداره ساخته بهمن قبادی که در سال ۱۳۸۸ منتشر شد، در چند صحنه بازی کرد و نماهنگ «اختلاف» را اجرا کرد. او دردیالوگی در فیلم دربارهٔ خروج از ایران گفت:[۷]

    ما چیزی که می‌خونیم بهش می‌گن چی؟ رپ فارسی. فارسی، یعنی مال همین‌جاست. جون تو اصلاًخارج کشور و اونور آب و اینا اصلاً راه نداره، به خاطر این که حرفی که ما می‌زنیم واسه دل همین شهره، می‌دونی چی می‌گم؟

هیچ‌کس در سال ۱۳۸۸ ترانه‌ای به نام «یه روز خوب می‌آد» را خواند که با وجود نشانه‌های آشکار اشاره به فضای سیاسی ملتهب ایران، واکنش او نسبته به حوادث پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۱۳۸۸ تعبیر شد.[۸] هیچ‌کس سرانجام از ایران خارج شد و در لندن ساکن شد.[۸] اگرچه در مصاحبه با دویچه‌وله محل زندگی خود را تهران ذکرکرد.[۹] او دربارهٔ دلیل خروج خود از ایران در شبکه من‌وتو گفت:[۱۰]

    داستان اینه که می‌خوایم قضیه[رپ فارسی] رو جهانی بکنیم و دیدم کاروبارمون تموم شد، برگردیم دیگه... اگه خدا بخواد.

و در نشستی دربارهٔ موسیقی هیپ‌هاپ ایران در مدرسه مطالعات مشرق‌زمین و آفریقا دربارهٔ خروج خود از ایران گفت:[۸]

   کلاً من برای همیشه نیومدم بیرون؛ بلکه او مدم کانال‌ها را برای بچه‌های تهران باز کنم. می‌خوام با مهدیار[آقاجانی] آلبوم بدم بیرون و با بهترین رپ‌خوان‌های جهان کار کنم تا ببینم چند چندن.

کس
دسته ها :

دستبرد زنندگان به هلال احمر داعشی نبوده اند

دستبرد زنندگان به هلال احمر داعشی نبوده اند

اخبار داعش

به گزارش میهن گرام :روز گذشته پنج سارق خشن به یکی از ایستگاه‌های جمعیت هلال احمر در کیلومتر 35 اتوبان قم - تهران حمله کرده و با معرفی خود به عنوان عضو گروه تروریستی داعش در تهران اقدام به سرقت آمبولانس، یکدستگاه سواری پراید، وجوه نقد و تجهیزات هلال احمر کرده و متواری شدند.

پس از این اقدام شایعاتی مبنی بر فعالیت داعشدر منطقه ایجاد شده و موجب نگرانی مردم شده بود و از این رو تیم ویژه‌ای از کارآگاهان پلیس آگاهی با محوریت اداره یکم پلیس آگاهی تهران بزرگ رسیدگیبه موضوع را در دستور کار خود قرار داد و بلافاصله به شواهد و نشانه‌هایی از متهمان رسید که نشان می‌داد آنان هیچ ارتباطی با گروهک تروریستی موسوم به داعش ندارند.

ساعاتی بعد در بامداد امروز(جمعه) این پنج سارق خشن در مخفیگاه خود واقع در منطقه شهریار دستگیر و به مقر پلیس منتقل شدند.

سردارعباسعلی محمدیان، رییس پلیس آگاهی تهران بزرگ با تایید این خبر گفت: ابتدابیاید تاکید کنم که عاملان دستبرد به ایستگاه هلال احمر در جاده قم از اعضای گروه تروریستی داعش نبودند . خطری از بابت این گروههمشهریان و هموطنان را تهدید نمی کند، این سارقان خشن تنها با سواستفاده از فضای ایجاد شده و شایعات اخیری که در سطح فضای مجازی منتشر ده بود خود را اعضای داعش نامیده بودند تا اقدام به سرقت کنند.

ویبا بیان اینکه متهمان در بازجویی های پلیسی به جرم خود اعتراف کرد‌اند، گفت: بررسی سوابق این افراد نیز نشان داد که فاقد هرگونه ارتباط با گروهک تروریستی داعش هستند.

محمدیان با بیان اینکه سارقاندستگیر شده از سابقه‌داران در شهر تهران هستند، به ایسنا گفت: تحقیقات از این افراد به منظور کشف دیگر جرائم احتمالی ادامه دارد و اخبار تکمیلی از این پرونده در روزهای آینده اعلام خواهد شد.

داعش

دسته ها :

افشاگری مقام عراقی از همکاری داعش و ترکیه

افشاگری مقام عراقی از همکاری داعش و ترکیه

اخبار داعش

بهگزارش میهن گرام و به نقل از العالم، «عمار طعمه» عضو فراکسیون امنیت و دفاع پارلمان عراق، روز پنجشنبه گفت: هشت فروند بالگردی که عراق از روسیه خریده است، هنوز به عراق نرسیده‌اند، زیرا مسیرِ عبور آن‌ها از ترکیه است. ترکیه بهانه کرده است که قرارداد فروش این بالگردها در زمان دولتِ سابق عراق، با روسیه امضا شده است.

عمار طعمه خاطرنشان کرد: هیأت عراقی کهماه گذشته به مسکو رفته بود، گزارشی از موانعِ دریافت سلاح‌های روسیِ خریداری شده، به دولت عراق ارائه کرد.

وی تاکید کرد که فراکسیون امنیت و دفاع به وزارت دفاع و وزارت امور خارجه این کشور پیشنهاد کرد که مسیرِ دریافتِ بالگردها را تغییر دهد و آن‌ها را به جای مسیر ترکیه، از مسیر ایران تحویل بگیرد، زیرا به گفته او، ترکیه به عمد و برای کارشکنی در روند سرکوب تروریسمِ داعشی توسط دولت عراق، «بهانه‌هایی واهی و کاملاً غیرمنطقی در این مجال مطرح کرده است».

«حیدر العبادی»، نخست‌وزیر عراق، در سفر خود به روسیه در 21 ماه می گذشته، قراردادی تسلیحاتی امضا کردکه به موجب آن، روسیه، نیروهای عراقی را به بالگردهای «می 28» و «می 29» وسلاح‌های «پی.کی.سی» و «تیربار» و همچنین سلاح‌های نیمه‌سنگین، خمپاره، مقادیر زیادی مهمات، قناسه و دوربین‌های دید در شب مسلح کند.

منابع رسمی عراقی، ارزش این قرارداد را حدود 4.5 میلیارد دلار برآورد کردند.

داعش

دسته ها :

اس ام اس خنده دار سری جدید

اس ام اس خنده دار سری جدید

من ازبـس ساده ام
.
.
.
دوسـتام بهم میگن یازده دو صفر

اس ام اس خنده دار

ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮﻡ ﺑﻪ ﺩﺭﺟﻪﺍﯼ ﺍﺯ ﮐُﻨﺪﯼ ﺭﺳﯿﺪﻩ ﮐﻪ

ﻭﻗﺘﯽ ﺩﺍﺑﻞ ﮐﻠﯿـﮏ ﻣﯽﮐﻨﻢ ﺭﻭ ﻣﺎﯼ ﮐﺎﻣﭙﯿﻮﺗﺮ ﺑﻌﺪ 5 ﺩـﻗﯿﻘﻪ ﭘﯿﻐﺎﻡ ﻣﯿﺪﻩ

ﺩﺍﺩﺍﺵ ﮐﺠﺎ ﺭُ ﮐﻠﯿـﮏ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻮﺩﯼ

اس ام اس خنده دار

یه ﺳﻮﺍﻝ ﺑﺪ ﺟﻮﺭ ﺫﻫﻨـﻤﻮ ﺩﺭ ﮔیﺮ ﮐﺮﺩﻩ

ﺗﻮ ﻗﺴﻤﺖ ﺟﺎ ﺗﺨﻢ ﻣﺮﻏـی ﻭ ﺟﺎ ﮐﺮﻩ ﺍی یﺨﭽﺎﻝ ﺧﻮﻧﻪ ﺷﻤﺎ ﻫﻢ

ﭘﺮ ﺍﺯ ﭘﻤﺎﺩ ﻭ ﻗﺮﺹ ﻭ ﺷﺮﺑـﺖ ﻭ ﺩﺍﺭﻭ ﻫﺲ یﺎ ﻓﻘﻂ ﺗﻮ ﺧﻮﻧﻪ ﻣﺎ ﺍیﻨﻄﻮﺭیﻪ

اس ام اس خنده دار

از یارو می پرسـن آرزوت چیه؟ میگه: دکتربشم از اتاق عمل بیام بـیرون بگم: متاسفم

اس ام اس خنده دار

موبایل فروشیا باید اتاق پرو داشته باشن

که مـشتری ها بتونن امتحان کنن سلفی گرفتن تو آینه

با کدوم گوشی بیـــــــشتر بهشون میاد

اس ام اس خنده دار

سکوت من از مشغول بودنم نیست
چرت و پرت هایم ته کشـیده

اس ام اس خنده دار

واسه عید تنها برنامه م این بود که عکس فیــسبوکمو عوض کنم

اس ام اس خنده دار

صـبح اومدم دو کلمـه درس بخونم
تا الان خـواب بودم
میترسم دو ورق دیگه بـخونم برم تو کما

اس ام اس خنده دار

کلاغ اولی : غار
کلاغ دومی : غار ؟
کلاغ اولی : په نه په هــتل ۵ ستاره

اس ام اس خنده دار
دسته ها :

اس ام اس عاشقانه و رمانتیک زیبا

اس ام اس عاشقانه و رمانتیک زیبا

گاهــــــی رفتــــــن به معنیــــــه تنفــــــرنیست
به معنیــــــه سنجــــــش دوسـت داشتنه
شــــــایدمیخــــــوادبدونه تاکجــادنبالش میــــــری

اس ام اس عاشقانه

گفته بودی گر بـیایی مقدمت را گل فشانم
گل چه قابل نازنینـم، چشم هایم فرش راهت

اس ام اس عاشقانه

ﺩﻭﺳـــﺖ ﻧـــدﺍﺭﻡ ﮐـﻪ ﺑـﭙﺮﺳــﯽ ﭼـــــﺮﺍ
ﺩﺳــﺖ ﺧــﻮﺩﻡ ﻧﯿـﺴــﺖ ﮐـه ﻣﯿﺨﻮﺍﻫﻤت

اس ام اس عاشقانه

شکوفه های صورتی فدای مـهربونیات
یه دل که بیـشتر ندارم اونم فدای خوبیات

اس ام اس عاشقانه

سیری ز دیـدن تـــو ندارد نگـــاه من
چـــون قحـــط دیده ای که به نعـمت رسیـــده ست

اس ام اس عاشقانه

در تـنهایی خود فرو می روم
غـــــــرق می شـــــــــــــــــــــــوم
نــجات غریق تنـهاییِ من تو هستی
کـــــــمــــــــــــــــک

اس ام اس عاشقانه

فقـــط برای تو ساکتم
نه اینکه فراموشـت کرده باشـــم
صبــــــــــــر کرده ام ببـــیـــنــــم
تـــو هـم دلتنگـــم مـــی شوی

اس ام اس عاشقانه
دسته ها :
X