دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 94169
تعداد نوشته ها : 1542
تعداد نظرات : 3
Rss
طراح قالب
GraphistThem274
این مهم نیست ...عکس عاشقانه


این مهم نیست که دل تازه مسلمان شده است

کـــه بـــه عشق تو قمــــر قاری قرآن شده است

مثــل من باغچـــــه ی خانــه هـــــم از دوری تــــو

بس که غم خورده و لاغر شده گلدان شده است

بس کـــه هر تکــه ی آن با هوسی رفت ، دلم

نسخه ی دیگری از نقشه ی ایران شده است

بی شک آن شیخ که از چشم تو منعم می کرد

خبـــــر از آمدنت داشت کـــه پنهان شده است

عشق مهمان عزیزی ست که با رفتن او

نرده ی پنجره ها میله زندان شده است

عشق زاییده ی بلـــخ است و مقیم شیراز

چون نشد کارگر آواره ی تهران شده است

عشــــق دانشـــکده تجــــربـــــه ی انسانهـــاست

گر چه چندی ست پر از طفل دبستان شده است

هر نو آموختــه در عالـــم خود مجنون است

روزگاری ست که دیوانه فراوان شده است

ای که از کوچـــه معشوقـــه ی ما می گذری

بر حذر باش که این کوچه خیابان شده است

عکس عاشقانه
دسته ها :

زن ایرانی ،تجاوز هولناک گروهی به یک زن ایرانی

زن ایرانی ،تجاوز هولناک گروهی به یک زن ایرانی

تجاوز به زن ایرانی

پنجم اردیبهشت امسال زنی به نام “م.ق” با طرح شکایتی در دادسرای عمومی وانقلاب شهرستان کاشمر از حادثه هولناکی خبر داده که در آن به حمله  ۵۰ مردبه وی در روستای قوژد اشاره شده است. حادثه ساعت ۲۰ روز دوم اردیبهشت ماه امسال در یک زمین کشاورزی و با تهدید چاقو و کتک کاری رخ داده و سپس عوامل آن اقدام به ربودن زن و فرار از منطقه کرده اند.

طبق آنچه در شکایتنامه این قربانی تجاوز آمده نیروهای امنیتی پس از حضوردر منطقه و ردیابی این افراد دو نفر از آنها را دستگیر کرده و از این طریقافراد باقیمانده را نیز شناسایی می کنند.

به گفته خانم “م.ق” چند موتورسوار بعد از اینکه او و همراهش را از ماشینی در حومه شهر کاشمر پایین کشیده اند کلید ماشین را برداشته و همراهش را به شدت کتک زده و قربانی را به داخل گندم زار برده و با تهدید چاقو و کتک کاری به او تجاوز کرده اند.

این زن در نامه اش به دادستان آورده که “آنها به دوستشان زنگ زدند و آدرس محل را دادند و مرا تهدید به قتل کردند و گفتند ما همیشه این کار را می کنیم. من دیدم موتور سوار هست که از طرف روستا می آید و حدود پنجاه نفر دور من حلقه زده بودند و عد ای مست بودند و صورتهای خود را پوشیده بودند.”

با اینکه پرونده این جنایت اکنون در دادستانی کاشمر مفتوح است و ۱۳ نفر از متجاوزان از سوی نیروهای نظامی و امنیتی شناسایی و دستگیر شده اند اما سایر عاملان این جنایت دستگیر نشده و این پرونده هولناک به نتیجه نهایی نرسیده است.

دادستان کاشمر پاسخگو نیست

یکی از بسیجیان منطقه که موضوع را پیگیری و برخی از عاملان را مجبور به نشان دادن محل جرم و معرفی آن زن کرده است در این باره  گفت: ” پیرو گزارش رسیده از سوی مردم قوژد در ساعت ۲۱:۱۵ روز شنبه سوم اردیبهشت امسال ضمن اطلاع به پلیس ۱۱۰ به محل حادثه رفتیم که متوجه شدیم اراذل و اوباش زن مزبور را قبل از رسیدن ماموران از محل مزبور با یک دستگاه نیسان برده اند. مراتب به اطلاع دادستان کاشمر رسید که وی دستور داد تا زمانی که این خانم طرح شکایت کند اقدامی صورت نگیرد.

وی ادامه داد: گشت ۱۱۰ با این دستور دادستان محل را ترک کرد اما ما بسیجیان بی تفاوت از کنار ماجرا رد نشدیم و پس از شناسایی راننده خودرویی که این زن را از محل جنایت برده بود از وی و دوستانش سئوالاتی کردیم و در نهایت این زن را در بیمارستان یافتیم.

وی افزود: در اول وقت اداری رئیس کلانتری گزارش افسر بیمارستان را به همراه گزارش افسر کشیک کلانتری مبنی بر اینکه بنده به عنوان بسیجی به همراهسه نفر به کلانتری مراجعه کرده و تحقیقاتی داشته ایم را به دادستانی ارسالمی کند.

این نیروی بسیج گفت: اما دادستان شهرستان به جای پیگیری اصل گزارش و صدور دستورات لازم به عنوان مدعی العموم به فرع گزارش چسبیده و بسیج منطقه را مورد پرس وجو و بازرسی قرار دادند که چرا موضوع را علیرغم دستور دادستانپیگیری کرده اید.

نامه طلاب و روحانیون بسیجی کاشمر

جمعی از روحانیون و طلاب بسیجی شهرستان کاشمر نیز در نامه ای به دادستاناین شهرستان آورده اند: ” از آنجا که اجرای احکام دین از اولویتهای نظام مقدس جمهوری اسلامی است و جامعه دینی و خانواده شهدا به شدت خواهان اجرای احکام الهی هستند خواستار پیگیری و اشد مجازات عاملان این فاجعه هستیم”.

متجاوزین به نوامیس مردم مفسد فی‌الارض هستند

روز جمعه ۲۸ خرداد ماه نیز امام جمعه کاشمر در سخنانی نسبت به این واقعهواکنش نشان داده و عنوان کرده است: «دستگاه قضایی و نیروی انتظامی باید بهموقع وارد عمل شوند زیرا اگر مردم ببینند دستگاه قضا و نیروی انتظامی توانو فرصت این کار را ندارند خود وارد عمل خواهند شد.»

وی با اشاره به اینکه اگر مردم ببینند در روز روشن به ناموسشان تجاوز می‌شود و کسی نیست که برخورد کند افزود: «در این شرایط هرج و مرج به وجود می‌آید که اثرات آن بدتر است.»

یعقوبی گفته است: «کسانی که به صورت گروهی، سازماندهی شده و با سلاح به نوامیس مردم تجاوز می‌کنند مصداق روشن مفسد فی‌الارض هستند.»

امکان انصراف از شکایت

با گذشت نزدیک یکماه از این فاجعه و شناسایی برخی از عوامل آن هنوز هیچ حکمی برای این افراد صادر نشده و مابقی جنایتکاران نیز دستگیر نشده اند.

همچنین عنوان می شود که این زن به دلایل نامعلومی شکایت خود را پیگیری نکرده و امکان انصراف وی نیز می رود.
منابع:خبرگزاری مهر و عصر ایران
عکس تزیینی می باشد

زن ایرانی

دسته ها :

دختر ایرانی ،تجاوز به دختر ایرانی جویای کار

دختر ایرانی ،تجاوز به دختر ایرانی جویای کار

دختر ایرانی

مردی که دختری جوان را بعد از تعرض به قتل رسانده و جسدش را در چاه انداخته بود، در جریان تحقیقات تخصصی پلیس دستگیر شد و به جرمش اعتراف کرد.

خانواده دختری جوان به نام مریم چندروز قبل به پلیس آگاهی استان فارس مراجعه کردند و خبر دادند فرزندشان مفقود شده است. آنها توضیح دادند مریم از چندی قبل دنبال شغلی مناسب می‌گشت تا اینکه بالاخره با مؤسسه‌ای آشنا شدو صبح برای شرکت در یک مصاحبه‌ کاری از خانه بیرون رفت اما پس از آن دیگر بازنگشت. کارآگاهان بعد از اطلاع از این موضوع تحقیقات خود را برای افشای سرنوشت مریم آغاز کردند.

پلیس در بدو امر به بررسی این فرضیه پرداخت که دختر جوان دچار حادثه‌ای غیرمنتظره شده است به‌همین‌دلیل از مراکز درمانی استعلام گرفته شد اما ردی از او به دست نیامد. همچنین هیچ‌یک از مراکز انتظامی نام او را به‌عنوان بازداشتی ثبت نکرده بودند بنابراین احتمال ربوده‌شدن یا مرگ مریم قوت گرفت.درحالی‌که تحقیقات پیرامون این فرضیه‌ها ادامه داشت، ساعاتی بعد خبر رسید جنازه دختری در یک چاه پیدا شده است.

مأموران وقتی به محل اعلام‌شده رفتند، با توجه به مشخصات ظاهر جسد تشخیصدادند جنازه متعلق به مریم است. خانواده این دختر نیز بعد از حضور در پزشکی‌قانونی این موضوع را تأیید کردند. جراحت و آثار باقی‌مانده روی پیکر دختر جوان حکایت از آن داشت که او توسط فرد یا افرادی غافلگیر شده و انگیزهجنایت به احتمال زیاد انتقام‌گیری یا موضوع شخصی دیگری بوده است.

افسران جنایی وقتی رسیدگی به این پرونده را برعهده گرفتند، به تحقیق درباره شرکتی پرداختند که مریم برای استخدام در آنجا رفته بود. بررسی‌های صورت‌گرفته پلیس را به جوانی به نام تورج ظنین کرد. تورج تنها کارمندی بود که روز حادثه در شرکت حضور داشت و بعید نبود دختر جوان را قربانی کرده باشد، به‌همین دلیل او بازداشت شد.

تورج که در تحقیقات ابتدایی ارتکاب قتل را انکار می‌کرد، در بازجویی‌هایتخصصی خود را در بن‌بست دید و به کشتن دختر جوان اعتراف کرد. او گفت: «می‌دانستم روز حادثه کسی در شرکت نیست به‌همین‌دلیل از مریم خواستم همان روز برای انجام مصاحبه استخدام به آنجا بیاید.

وقتی مریم رسید، به او تعرض کردم و سپس وی را به قتل رساندم و برای اینکه راز جنایت فاش نشود، جسد را در چاه انداختم. تصور می‌کردم جنازه پیدانخواهد شد و از طرفی سرنخی از من وجود ندارد».

متهم بعد از اعتراف به جرم خود، به بازسازی صحنه جنایت پرداخت و سپس با دستور مقام قضائی روانه زندان شد تا تحقیقات از او ادامه یابد.
منبع:شرق
عکس تزیینی می باشد

تجاوز به دختر ایرانی

دسته ها :

عکس جدید بهنوش بختیاری و لیلا حاتمی

عکس بهنوش بختیاری

عکس بازیگران :برای مشاهده عکس جدید بهنوش بختیاری و لیلا حاتمی به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

عکس جدید بهنوش بختیاری و لیلا حاتمی

عکس جدید بهنوش بختیاری و لیلا حاتمی

دسته ها :

عکس زیبا و جالب از کودکی محمدرضا گلزار

عکس محمدرضا گلزار

عکس بازیگران :برای مشاهده عکس زیبا و جالب از کودکی محمدرضا گلزار به ادامه مطلب مراجعه کنید.

عکس زیبا و جالب از کودکی محمدرضا گلزار

عکس زیبا و جالب از کودکی محمدرضا گلزار

دسته ها :

قتل عام اعضا یک روستا در سوریه توسط داعش

قتل عام اعضا یک روستا در سوریه توسط داعش

اخبار داعش

به گزارش میهن گرام :گروه تروریستی داعش در جنایتی دیگر ۳۰۰ نفر از اهالی یک روستا در حومه دیرالزور را قتل عام کرد.

خبرگزاری رسمی سوریه اعلام کرد: تروریست‌های داعشی ۳۰۰ زن، کودک و افرادسالمند روستای البغیلیه در حومه غربی دیرالزور را قتل عام کردند.

این خبرگزاری جزئیات بیشتری از این جنایت منتشر نکرده است.

وائل الحلقی» نخست وزیر سوریه نیز شنبه شب با صدور بیانیه‌ای، کشتار ساکنان البغیلیه توسط داعش را محکوم کرد.

نخست وزیر سوریه گفت: کشورهایی که با سلاح و مال خود از گروه‌های تروریستی پشتیبانی می‌کنند، مسئول این قتل عام هستند.

الحلقی افزود: این گروه‌های شکست خورده برای سرپوش گذاشتن بر شکست‌های پی درپی خود در مقابل ارتش قهرمان سوریه، مرتکب چنین کشتارهایی می‌شوند زیرا به این نتیجه رسیده‌اند که دیگر در خاک سوریه جایی ندارند.

وی با تسلیت به خانواده قربانیان این جنایت، اضافه کرد: این جنایت‌ها ملت سوریه را از پیمودن مسیر آشتی ملی و آزادسازی هر وجب از خاک کشور باز نمی‌دارد.

داعش

دسته ها :

انفجار انتحاری در افغانستان با ۲۴ کشته و زخمی

انفجار انتحاری در افغانستان با 24 کشته و زخمی

اخبار داعش :افغانستان که با حضور طالبان مشکلات امنیتی زیادی را داشت حالا با حضور گروه تروریستی داعش این مشکلات افزایش یافته است و مردم این کشور حالا به جز طالبان باید نگران حملات تروریستی داعش نیز باشند.

به گزارش میهن گرام :سخنگوی والی ننگرهار اعلام کرد که انفجار انتحاری در مراسم ختم قرآن در خانه یک عضو شورای ولایتی این ولایت، دست‌کم ۱۱ کشته و۱۳ زخمی به جا گذاشته است.

«عطاءالله خوگیانی» اعلام کرد که فرد بمبگذار به همراه مهمانان وارد خانه «عبید شینواری» شده بوده و کمربند انتحاری خود را در میان مهمانان منفجر کرده است.

خوگیانی افزود که این مراسم قرآن‌خوانی به مناسبت آزادی برادر شینواری از بند گروه داعش برگزار شده بود.

هنوز هیچ گروهی مسئولیت این انفجار را به عهده نگرفته است.
منبع:شفاف

داعش

دسته ها :

رقابت گروه های داعش و القاعده بر سر جنایت

رقابت گروه های داعش و القاعده بر سر جنایت

اخبار داعش

به گزارش میهن گرام :شبکه خبری اسکای نیوز عربی در گزارشی در این باره نوشته است: گروه‌های تروریستی جدیدی در آفریقا و آسیا به داعش پیوسته و به این گروه اعلام وفاداری کرده‌اند. داعش تندروتر از القاعده است و تعداد زیادی از تندروها را جذب می‌کند اما عواقب پیشروی داعش که به ضرر القاعده است فاجعه و رنج غیرنظامیان را در سراسر جهان عمیق‌تر کرده است.

داعش تا فوریه ۲۰۱۴ روابط مستحکمی با القاعده داشت و بعد از یک درگیری طولانی مدت القاعده تمامی روابط خود را با داعش قطع کرد و القاعده داعش را گروهی “وحشی” دانست.

گروه‌های تروریستی در چند کشور وفاداری خود را به داعش و بیعت با ابوبکربغدادی، رهبر این گروه اعلام کرده‌اند. در شرق لیبی گروه انصارالشریعه شهرساحلی درنه را منطقه وابسته به داعش اعلام کرد.

تندروها در مصر، یمن، عربستان و الجزایر نیز با داعش بیعت کرده‌اند. برای همین القاعده به تدریج در حال از دست دادن قدرت و رهبری ایدئولوژیک میان تندروها است.

داعش توانست گروه انصار بیت المقدس در شبه جزیره سیناءو جند الخلافه در الجزایر را که یکی از گروگان‌های فرانسوی را در سپتامبر گذشته کشت، جذب خود کند.

در مقابل چند گروه از جمله “القاعده در شمال مغرب”، ” القاعده در شبه جزیره عرب” به القاعده پیوستند و الشباب سومالی نیز وفاداری خود را به ایمنالظواهری، رهبر القاعده اعلام کرد.

محور اختلاف میان این دو گروه تروریستی در میزان تأثیرگذاری و سلطه بر گروه‌های تندروی جهانی، حمایت مالی و امکان به عضویت درآوردن تندروهای جدیدو همچنین جایگاه و قدرتشان بین تندروها است.

رقابت بر سر حملات تروریستی

القاعده روز جمعه حمله وحشتناکی به هتلی در واگادوگو، پایتخت بورکینافاسو داشت که ده‌ها کشته و زخمی برجای گذاشت. القاعده در مغرب اسلامی مسئولیت این حمله را برعهده گرفت.

تندروها ۲۰ نوامبر به هتل رادیسون بلو در مالی حمله کردند که ۲۰ کشته از جمله چندین تبعه روسی، آمریکایی و چینی برجای گذاشت.

گروه المرابطین و القاعده در مغرب اسلامی در بیانیه مشترکی مسئولیت این حمله را برعهده گرفتند.

افراد مسلح تندرو هفتم ژانویه گذشته به دنبال انتشار کاریکاتور توهین آمیز پیامبر اکرم (ص) از سوی مجله شارلی ابدو به دفتر این مجله در پاریس حمله کردند. در این حمله که توسط دو برادر انجام شد ۱۲ تن که بیشتر آن‌ها روزنامه نگار بودند کشته شدند.

در حملات پاریس که فروشگاه مواد غذایی یهودیان را هدف قرار داده بود نیز ۱۷ تن کشته شدند. القاعده مسئولیت این حملات را برعهده گرفت.

اما در مقابل داعش ده‌ها حمله انتحاری از آغاز سال جاری میلادی به ویژه در عراق، سوریه، یمن و لیبی انجام داده که به کشته شدن صدها تن انجامید. داعش دست به حملاتی در عربستان نیز زده است. آخرین حمله داعش نیز حمله تروریستی به جاکارتا، پایتخت اندونزی بود که چندین کشته برجای گذاشت.

مهم‌ترین کاری که داعش کرده انفجارها و حملات تروریستی است که در کشورهای دیگر مثل ترکیه، لبنان، تونس، مصر و فرانسه انجام داده است.

افراد مسلح ۱۸ مارس به موزه باردو در تونس حمله کردند که به کشته شدن ۲۱ تن انجامید. داعش مسئولیت این حمله را برعهده گرفت.

در حمله داعش به گردشگاه شهر سوسه در ۲۶ ژوئن ۳۸ تن که بیشتر آن‌ها گردشگر انگلیسی بودند کشته شدند.

۲۰ ژوئیه نیز یک عامل انتحاری داعشی خود را در میان تظاهرکنندگان در شهر سوروچ ترکیه منفجر کرد که به کشته شدن ۳۲ تن انجامید.

اما ماه اکتبر خونبار‌ترین ماه بود چراکه در دهم این ماه دو انفجار انتحاری در آنکارا رخ داد که به کشته شدن ۱۰۲ تن انجامید.

در پایان این ماه یک هواپیمای روسی در سینای مصر سقوط کرد که موجب کشته شدن ۲۲۴ سرنشین آن شد. داعش مدعی شد که این هواپیما را ساقط کرده است هرچند که هنوز هم مشخص نیست که این ادعا درست بوده یا خیر.

ماه نوامبر نیز یکی دیگر از خونین‌ترین ماه‌ها بود. دوازدهم همین ماه داعش دو حمله انتحاری در ضاحیه جنوبی بیروت انجام داد که به کشته شدن ۴۳ تن انجامید.

هیچ تردیدی نیست که بدترین حمله تروریستی در ماه نوامبر در پاریس رخ داد که به کشته شدن ۱۲۳ تن انجامید.

داعش

دسته ها :

تجاوز ،تجاوز دردناک به یک زن در مقابل شوهرش

تجاوز ،تجاوز دردناک به یک زن در مقابل شوهرش

تجاوز

هق هق گریه های مرد و زنی جوان در پایگاه نهم پلیس آگاهی که قربانی چند انسان نما شده بودند، خبر از رویدادی بس تلخ و شوم می داد.

سکوت سنگین افسران پلیس آگاهی نشان می داد سنگینی غمی بسان کوه ها را برشانه های مرد جوان که جرات بازگویی ابعاد حادثه شوم را نداشت، احساس می کنند.

به فاصله کمی از او، زن جوان همانند انسان مسخ شده ای تنها به کف اتاق خیره شده بود و جملات نامفهومی را یکی پس از دیگری زیر لب بازگو می کرد. زنجوان جرات نگاه کردن به چهره شکسته شوهرش را نداشت و مدام آرزوی مرگ می کرد.

به فاصله کمی از آنها ۳ متهم که در نگاهشان شرارت موج می زد، با دستبندیکه به دستشان قفل شده بود بخوبی می دانستند که از انسان بودن تنها نام آن را به همراه دارند….

شروع یک ماجرای تلخ

در یکی از روزهای بهمن سال گذشته مردی همراه همسر خود پس از حضور در کلانتری ۱۷۱ در حالی که هر دو بشدت مجروح بودند، با ارائه شکایتی بیان کردند که از سوی ۴ نفر که ۲ نفر از آنها نقاب به صورت داشتند مورد حمله قرار گرفته و اموالشان به سرقت رفته است.

مرد شاکی در اظهارات خود گفت: وقتی به اتفاق همسرم به شهرری می رفتیم درحوالی بهشت زهرا (س) ۲ جوان را که یک گالن خالی در دست داشتند و از خودروهای عبوری درخواست بنزین می کردند، دیدیم.

با دیدن آنها توقف کردیم، اما به یکباره از سوی این دو جوان و ۲ نفر دیگر که نقاب به صورت داشتند مورد حمله قرار گرفتیم و آنها پس از ضرب و جرحمن و همسرم، با سرقت مقادیری پول، اسناد و مدارک متواری شدند.

به دنبال این شکایت، پرونده ای از سوی ماموران کلانتری ۱۷۱ تشکیل و برای پیگیری و تحقیقات تخصصی به پایگاه نهم پلیس آگاهی ارسال شد.

پس از چند روز و بهبود نسبی وضعیت زن و مرد شاکی و دعوت از آنها، افسر آگاهی در تحقیقات متوجه اظهارات ضد و نقیض زن و مرد شاکی شد تا این که آنهاراز جنایت شوم ۴ متهم را فاش کردند.

مرد شاکی در اظهارات خود گفت: وقتی به قصد در اختیار قرار دادن بنزین به۲ نفر که در حاشیه جاده ایستاده بودند خودرو را متوقف کردم، به یکباره از سوی ۲ مرد جوان و ۲ نفر دیگری که در محدوده جنگلی اطراف بهشت زهرا مخفی شدهبودند، مورد حمله قرار گرفتم و آنها پس از ضرب و جرح من، همسرم را مقابل چشمانم مورد آزار و اذیت قرار دادند و از اقدام شیطانی خود فیلمبرداری کردند و سپس متواری شدند.

تحقیقات ویژه

به دنبال این اظهارات تکان دهنده یک تیم ویژه از ماموران پلیس آگاهی جستجوی گسترده خود را در این ارتباط آغاز کردند و با بهره گیری از اطلاعات مردمی متوجه شدند فیلم تهیه شده از زن قربانی در جنگل های اطراف بهشت زهرا،در میان برخی از اتباع افغانی که در منطقه حضور دارند، منتشر شده است.

با به دست آمدن این سرنخ و اطلاعات بعدی، ماموران ابتدا چند تبعه افغان را دستگیر کردند که در تحقیق از آنها مشخص شد این جنایت شوم از سوی ۴ متهم به نام های قادر، عصمت، مسعود و حامد صورت گرفته است که آنها نیز تابعیت افغانی دارند.

ردپا

با گزارش موضوع به قاضی پرونده، دستور دستگیری این تبهکاران صادر شد و ماموران در اولین اقدام خود پس از جستجوی گسترده در منطقه ابتدا ۲ نفر از متهمان به نام های قادر و عصمت را دستگیر کردند.

با دستگیری این دو متهم، مشخص شد ۲ نفر دیگر از این تبهکاران پس از اطلاع از دستگیری همدستان خود، متواری شده اند.

ماموران در مرحله بعدی رد پای یکی از متهمان را در سمنان شناسایی کردند وبا اعزام یک تیم عملیاتی به این شهرستان، مشخص شد این متهم ساعتی قبل از حضور ماموران بار دیگر به تهران بازگشته تا پس از خداحافظی با بستگان خود، از کشور خارج شود.

با به دست آمدن این اطلاعات، ماموران سومین متهم (حامد) را در منطقه نعمت آباد تهران دستگیر کردند و مشخص شد سومین مجرم بلافاصله پس از اطلاع از دستگیری همدستانش، از کشور خارج شده است.

اعتراف به چندین جرم مشابه

گزارش خبرنگار ما حاکی است، با تحقیق از ۳ تبهکار شیطان صفت و در بررسی تلفن همراه آنها، فیلم سیاه ضبط شده از زن قربانی کشف شد.

این متهمان با اعتراف به ۵ فقره جرم مشابه اعتراف کردند با این شیوه زنان و دختران را مقابل چشم بستگانشان مورد آزار و اذیت قرار داده اند. بررسی این اعترافات نشان داد شاکیان به صرف حفظ آبروی خود از ارائه شکایت به مراجع قضایی و انتظامی صرف نظر کرده اند.

در مرحله بعدی از تحقیقات نیز معلوم شد این تبهکاران بیش از ۶۰ فقره سرقت همراه با ضرب و جرح داشته اند.

متهمان درباره سرقت ها نیز گفتند که پس از کمین در تاریکی و اطراف پل های زیرگذر، هنگامی که یک خودرو قصد عبور از زیرگذر را داشت، با سنگ به خودروها حمله می کردند و هنگامی که راننده توقف می کرد با حمله به آنها و ضرب و جرح، اموالشان را به سرقت می بردند.

گزارش حاکی است پس از اعترافات اعضای این باند شیطانی، پرونده به شعبه ۷۷ دادگاه کیفری استان تهران ارسال شد و پس از تحقیقات مقدماتی هر سه متهم با صدور قرار بازداشت موقت روانه زندان شدند.

تهدید به قتل

آخرین خبرها از این پرونده تکان دهنده حاکی است پس از شکایت زوج جوان، از روز گذشته یک شرور که در زندان از سوی متهمان اجیر شده است پس از آزادی از زندان به دفعات با تلفن شاکی تماس گرفته و آنها را تهدید کرده است در صورتی که شکایت خود علیه متهمان را پس نگیرند، اقدام به قتل آنها و آتش سوزی منزلشان خواهد کرد.

با گزارش موضوع از سوی شاکیان پرونده، تحقیق در این زمینه نیز آغاز شده است.

تجاوز

دسته ها :
عملکرد مسی در فصل ۲۰۱۳–۲۰۱۴

مسی برای سومین سال متوالی، به همراه فرانک ریبری و کریستیانو رونالدو برای جایزهٔ بهترین بازیکن سال یوفا نامزدشد.[۱۶۸]ریبری جایزه را با ۳۶ رای برنده شد. مسی با ۱۴ رای در جایگاه دوم قرار گرفت. درحالی که رونالدو توانست تنها ۳ رای را به خود اختصاص دهد.[۱۶۹][۱۷۰]او در ۱۸ اوت ۲۰۱۳ فصل ۲۰۱۳–۱۴ را با دو گل و یک پاس گل برابر لوانته آغاز کرد و بارسلونا توانست بازی را ۷–۰ به سود خود به پایان ببرد.[۱۷۱]بارسلونا در ۲۸ اوت، به دلیل بیشتر بودن گل‌های زدهٔ این تیم در خانهٔ حریف، برای بدست آوردن سوپر کاپ اسپانیا اتلتیکو مادرید را پشت سر گذاشت.

مسی

لئوبیست و سومین هت تریکش را برابر والنسیا در ۱ سپتامبر انجام داد. این گل‌ها مسی را ششمین گلزن برترِ تاریخ لالیگا لقب داد. مسی در کسب این عنوانکوئینی را با ۲۱۹ گل پشت سر گذاشت.[۱۷۲]او در ۱۸ سپتامبر در اولین برد بارسلونا در لیگ قهرمانان اروپا بیست و چهارمین هت تریکش را در خانه و مقابل آژاکس آمستردام به انجام رساند. بارسلونا در آن بازی با نتیجهٔ ۴–۰ به پیروزی رسید. این گل‌ها مسی را به دومین گلزن برتر تاریخ لیگ قهرمانان اروپا با ۶۲ گل تبدیل کرد. بهترین گلزن تاریخ لیگ قهرمانان اروپا رائول گونزالس است. او همچنین با ۶۲ گل، چهارمین گلزن برتر تاریخ رقابت‌های اروپایی لقب گرفت. لئو با این هت تریکش، تنها بازیکنی شد که در لیگ قهرمانان اروپا چهار بار هت تریک کرده است.[۱۷۳]او در ۱۰ نوامبر در بازی برابر رئال بتیس دچار مصدومیت شد و تا ژانویه ۲۰۱۴ از میادین دور ماند. اینسومین مصدومیت فصلش بود. بارسلونا در آن بازی ۴–۱ پیروز شد.[۱۷۴]

لئودر ۸ ژانویه ۲۰۱۴ به میادین بازگشت و در بازی مقابل ختافه در کپادل ری دو بار گلزنی کرد و برد ۴–۰ بارسا را رقم زد.[۱۷۵]مسی در ۱۳ ژانویه برای کسب توپ طلای فیفا در سال ۲۰۱۳، بعد از کریستیانو رونالدو در جایگاه دوم قرار گرفت.[۱۷۶]او در ۱۵ فبریه دو بار برابر رایو والکانو گلزنی کرد و برد ۶–۰ بارسلونا در آن بازی را رقم زد. مسی با این دو گل رکورد هم وطنش، آلفردو دیاستفانو را شکست و با ۲۲۸ گل به رائولِ اسپانیایی رسید و سومین گلزن برتر تاریخ لالیگا لقب گرفت.[۱۷۷]

مسی در ۱۶ مارس ۲۰۱۴، در بازی ای که بارسا ۷–۰ پیروز شد، مقابل اوساسونا هت تریک کرد و با شکستن رکورد پائولینوآلکانترا، بهترین گلزن بارسا در تمامی رقابت‌ها (با احتساب بازی‌های دوستانه) لقب گرفت.[۱۷۸]لئو در ۲۳ مارس، در بازی مقابل رئال مادرید در سانتیاگو برنابئو هت تریک کرد و با پیشی گرفتن از دی استفانو بهترین گلزن تاریخ بازی‌های ال کلاسیکو لقب گرفت. بارسلونا در آن بازی ۴–۳ پیروز شد.[۱۷۹]این گل‌ها مسی را به دومین گلزن برتر لالیگا، بعد از هوگو سانچز بَدَل کرد.[۱۸۰]

مسی آن فصل را تنها با یک افتخار، یعنی سوپر کاپ اسپانیا به پایان رساند. بارسلونا در لالیگا، بعد از اتلتیکو مادریدی که آن‌ها را در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شکست داد، دوم شد. بارسا همچنین در کوپادل ری برابر رئال مادرید شکست خورد. البته او در آن رقابت‌هاآقای گل شد. مسی فصل را با ۴۱ گل و ۱۵ پاس گل در تمام رقابت‌ها به پایان رساند. اما ۲۸ گلِ او در لالیگا برای دفاع از عنوان آقای گلیِ او کافی نبودو این عنوان را به کریستیانو رونالدو واگذار کرد. رونالدو در آن فصل ۳۱ گلبه ثمر رسانده بود.[۱۸۱]مسی در ۱۶ می ۲۰۱۴، برای یک قرار داد جدید با بارسلونا به توافق رسید.[۱۸۲]

مسی
دسته ها :
X