دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 94161
تعداد نوشته ها : 1542
تعداد نظرات : 3
Rss
طراح قالب
GraphistThem274

تصاویر و متن های جالب عاشقانه

عکس عاشقانه,متن عاشقانه,عکس های عاشقانه 2016

عکس عاشقانه

 ﺁﺩﻡ ﮐﻪ “ﻏــﻤﮕﯿﻦ” ﻣﯽ ﺷــــﻮﺩ

ﺧــــــﻮﺩﺵ ﺭﺍ ﺟــــﺪﺍ ﻣﯽ ﮐــــﻨﺪ ﺍﺯ ﺟــــﻤﻊ
ﮐﻪ ﻣــــﺒﺎﺩﺍ ﺁﺳﯿــــــﺒﯽ ﺑﻪ ﺧﻮﺷـــــﯽ ﻫﺎﯼ ﺩﯾـــﮕﺮﺍﻥ ﺑﺰﻧﺪ
ﻣﻮﺭﺩ” ﻓﺮﺍﻣــــﻮﺷﯽ” ﻗﺮﺍﺭ ﻣـــﯽ ﮔـــﯿﺮﺩ
ﺗﻨﻬﺎﺗــــﺮ ﻭ ﺗــــﻨﻬﺎﺗﺮ ﻣﯽ ﺷـــﻮﺩ
ﺁﻧﭽــــﻨﺎﻥ ﺩﺭ” ﺗﻨــــــﻬﺎﯾﯽ” ﺧﻮﺩ ﻏــــﺮﻕ ﻣﯽ ﺷــــﻮﺩ
ﮐﻪ ﺩﯾﮕـــــﺮ ﺑﺎ ﻫﯿــــﭻ ﺗﻠﻨــــﮕﺮﯼ ﺑﺮ ﻧﻤــــﯽ ﺧــــﯿﺰﺩ
ﻭ ﺍﯾـــﻦ ﺁﻏــــﺎﺯ ﺗﻠﺦ ﯾﮏ” ﭘﺎﯾــــﺎﻥ” ﺍﺳــﺖ

عکس عاشقانه,متن عاشقانه,عکس های عاشقانه 2016

آدم ها لالت می کنند
بعـــد هی می پرسند
چرا حــرف نمی زنی؟
این خنده دارترین نمایشنامه ی دنیاســـت

عکس عاشقانه,متن عاشقانه,عکس های عاشقانه 2016

عاشقانه

دسته ها :
جوک و اس ام اس های آخر خنده

پسر 28 ساله،به دختر23ساله ….

بامن ازدواج میکنى؟

دختر برو گمشو عوضی دهنت بو شیر میده

پسر3ساله به دختر23ساله….

بامن ازدواش میکنى؟

دختر: آره قربونت برم الهى!!!

دختر خانوم برو از خدا بترس

جک


به اندازه سلولاى بدنم دوست دارم(تک سلولى)!

شوخى کردم تو نفس منى (مرده)!

◊◊◊◊◊◊◊◊  ◊◊◊◊◊◊◊◊

امروزرفته بودم پشت بوم که آنتن تلویزیونون رو تنظیم کنم، با موبایلم شماره خونه رو گرفتم به مامانم میگم: الو، مامان خوبه؟ مامانم هم میگه : مرسی همهخوبن شما خوبین؟ خانواده خوبن؟

ببخشید بجا نیاوردم.

◊◊◊◊◊◊◊◊  ◊◊◊◊◊◊◊◊

یکباب خانه در نیاوران به مساحت ۴۵۰ مترمفید، سونا استخر جکوزی و پکیج، با دید بسیار عالی… به خدا خوشبختی نمیاره، برو سر خونه زندگی

◊◊◊◊◊◊◊◊  ◊◊◊◊◊◊◊◊

جون من 1 بار ، فقط 1 بار به دختر 20 ساله ای بگید حاج خانوم ، یعنی قیافش دیدنیه

◊◊◊◊◊◊◊◊  ◊◊◊◊◊◊◊◊

دیشبداشتم کتاب میخوندم برق رفت … یه نیم ساعتی زیر نور چراغ قوه گوشیم کتاب رو خوندم تا برق باز بیاد … این نیم ساعتو تا آخر عمرِبچم تو سرش میزنم … میگم ما زیر نور چراغ قوه به بدبختی کتاب میخوندیم … اونوخ شما اینجوری !!!

◊◊◊◊◊◊◊◊  ◊◊◊◊◊◊◊◊

شماهم وقتی میخواید ببینید یکی خوابه و داره نفس میکشه یا نه،

به جای اینکه صداش کنید

نگاه شکمش میکنید ببینید بالا و پایین میشه یا فقط من اینجوریم !؟

◊◊◊◊◊◊◊◊  ◊◊◊◊◊◊◊◊

به سلامتى زمانایى که تو آرایشگاه مردونه فقط مو کوتاه مى کردن

◊◊◊◊◊◊◊◊ ◊◊◊◊◊◊◊◊

سوییچ ماشین برای خانمها فقط برای باز و بسته کردن در خودرو استفاده میشه اما برای آقایون:

خلال دندان

گوش پاک کن

وسیله در زدن

وسیله خاروندن سر ، گردن و … و تمام نقاط بدن

وسیله دفاعی

برای جدا کردن آدامس از ته کفش

برای بیرون آوردن سنگ ریزه و یا پیچ از تایر خودرو

جدا کردن سنگ از رو نون سنگک

قاچ کردن و پوست کندن انواع میوه

نوشتن انواع یادگاری

جابه جا کردن زغال قلیون و …

◊◊◊◊◊◊◊◊  ◊◊◊◊◊◊◊◊

عمرمون تموم شد و نفهمیدیم دختر تو پُر با دختر چاق چه فرقی داره ؟

◊◊◊◊◊◊◊◊  ◊◊◊◊◊◊◊◊

امروز تو خیابون یه دختره رو دیدم اندازه ی یه پسر آرایش کرده بود !

والا خجالتم خوب چیزیه …

◊◊◊◊◊◊◊◊  ◊◊◊◊◊◊◊◊

ﺩﯾﺪﯾﻦﻭﻗﺘﯽ ﺗﻮ ﺭﺧﺘﺨﻮﺍﺏ ﺧﻮﺍﺑﯿﺪﯾﻦ ﯾﺪﻓﻪ ﯾﻪ ﮐِﺶ ﺣﺴﺎﺑﯽ ﻣﯿﺎﯾﻦ ﭼﻪ ﮐﯿﻔﯽ ﻣﯿﮑﻨﯿﻦ ﺑﻌﺪ ﯾﺪﻓﻪ ﻻﻣﺼﺐ ﯾﻪ ﺟﺎ ﺍﺯ ﭘﺎﺗﻮﻥ ﺭﮔﺶ ﻣﯿﮕﯿﺮﻩ ﻗﯿﺎﻓﻤﻮﻥ ﻣﯿﺸﻪ ﻣﺜﻞ ﻏﻮﺭﺑﺎﻗﻪ ﺑﺎﻟﺪﺍﺭ ﮐﻪ ﺩﻭﺗﺎ ﺗﯿﺮ ﺗﻮ ﭘﺎﺵ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﻭ ﺩﺍﺭﻩ ﺟﻮﻥ میکنه ؟؟؟

◊◊◊◊◊◊◊◊  ◊◊◊◊◊◊◊◊

شمایادتون نمیاد ما وقتی بچه بودیم اول مهر که کفش نو برام میخریدن سر کلاس انقدر نیگاش میکردم که دیگه چشمام خسته میشد ، تازه اگه روش یه لک میفتاد با آب دهنم تمیزش میکردم …

انقد که من از کفشم لذت میبردم لیونل مسی از کفش طلاییش لذت نمیبره …

جوک
دسته ها :

رجزخوانی اوباش مجازی گلستان برای اشرار مجازی مازندران

رجزخوانی اوباش مجازی گلستان برای اشرار مجازی مازندران

اخبار داغ

به گزارش میهن گرام به نقل از جام جم آنلاین :ماجرای رجز خوانی اشرار درتلگرام از یک ماه قبل و با انتشار فیلم چند نفر از اشرار مازندران آغاز شد. در این فیلم‌ها شش نفر از اشرار مازندران برای یکدیگر رجز خوانی می‌کردند و یکی از اشرار معروف به «شاه مازندران» نیز با قمه مردی را کتک می‌زد.

پس از انتشار این فیلم‌ها، پلیس مازندران در عملیات‌هایی اشرار را دستگیر و دادستان بابل هم اعلام کرد اتهام شاه مازندران، محاربه است. در حالی که ماجرای رجزخوانی اشرار مازندران پایان یافته بود، ماموران فتای استان گلستان هنگام رصد در فضای مجازی مشاهده کردند که چهار مرد جوان تصاویر و فیلم‌هایی ازخود تهیه کرده و در حال انتشار آن درتلگرام هستند. این افراد که بدنشان پر از خالکوبی بود، قدرت نمایی و شرارت‌های خود را به نمایش گذاشته و به رجزخوانی برای اشرار مازندران پرداخته بودند.

در این مرحله با تشکیل پرونده قضایی، رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران اداره امنیت عمومی شهرستان بندر گز و استان گلستان قرار گرفت و افراد شرور تحت تعقیب پلیس قرار گرفتند تا این که روز‌های پایانی هفته گذشته در مخفیگاه‌هایشان در شهر ستان بندر گز شناسایی و دستگیر شدند. در بازرسی از خانه این چهار شرور انواع سلاح سرد از جمله قمه، چاقو وتبر و نیزگوشی‌های سرقتی مختلف کشف شد .

این چهار شرور با انتقال به اداره پلیس در بازجویی به تهیه فیلم و عکس‌های شرارت وقدرت نمایی‌هایشان و انتشار آن درتلگرام اعتراف کردند.

تحقیقات ازمتهمان نشان می‌داد آنها پس از آن که متوجه انتشار فیلم اراذلو اوباش مازندران در فضای مجازی شده‌اند، اقدام به تهیه فیلم و عکس از شرارت‌های خود وانتشار آن کرده‌اند.

سرهنگ علی‌اکبر جاویدان، جانشین فرمانده انتظامی استان گلستان در این‌باره گفت: بررسی‌ها نشان داد چهار متهم بازداشت شده از اوباش سابقه‌دارو سارقان زورگیر هستند که بارها دستگیر و زندانی شده و چندی پیش هم پس از آزادی دوباره جرایمشان را از سر گرفته بودند.

اخبار حوادث

دسته ها :
خنده یک داروی رایگان

محسن وزیری-خبرنگار سلامت نیوز/خنده و شادی داروئی رایگان برای درمان بیماری هاست ،شما می توانید با فقط چند دقیقه خندیدن در روز استرس‌ها را از خود دور کرده و با آرامشی وصف ناپذیر زندگی کنید،خنده حتی در رفتار ما تاثیر دارد برای مثال،پس از خنده ما بیشتر صحبت کرده وتماس چشمی و فیزیکی بیشتری برقرار میکنیم. خنده باعث کاهش فشار خون، افزایش جریان خون در بدن و افزایش اکسیژن رسانی در بدن میگردد و این یعنی بهبود سریعتر زخمها.خندیدن به دلیل ایجاد حالت سرفه وسکسکه در انسان باعث پاک شدن مجاری تنفسی از مخاط اضافی میگردد.مکانیسم خنده و خندیدن باعث تقویت سیستم ایمنی بدن شده و سلولهای T وB  و گاما اینترفرون را افزایش می دهد.

عکس خنده دار

خنده یک ماساژور رایگان!
خندیدنباعث ماساژ ارگانهای شکمی و بهبود عملکرد آنها و باعث تقویت عضلاتی است کهارگانهای شکمی را در جای خود نگه داشته است که نتیجه آن افزایش و بهبود عمل جذب و هضم غذاهاست.
خنده باعث فعال شدن هر دو نیمکره مغز شده که باعث بهبود عملکرد مغز و افزایش تمرکز و هوش انسان است.
خندهبا ایجاد یک فضای امن و مثبت احساسی،باعث شده تا افراد ارتباط نزدیک تری با هم پیدا کنند و از وجود یکدیگر لذت ببرند. خنده عصبانیت را از بین برده باعث ایجاد صمیمت بیشتر می شود.خنده همانند خمیازه واگیردار و مسری است،وقتی کسی می خندد اطرافیان او نمی توانند مقاومت کرده و  نخندند.
داروینو بسیاری از پژوهشگران معتقند؛خنده بر عکس ترشروئی که باعث اندوهگین شدن می شود می تواندحس مثبت و شادی بخشی در انسان ایجاد کند.محققان می گویند موقعی که می خندیم 42 ماهیچه‌ی صورت به تحرک می افتند که خود نوعی ماساژ و ورزش برای پوست صورت بوده و نتیجه آن حفظ شادابی و جوانی پوست است.

خندهباعث ایجاد اعتماد به نفس در انسان شده و به وی کمک می کند تا بامشکلات منطقی تر برخورد کرده و به آسانی و آرامش خیال به حل و فصل آنها بپردازد.

باشندین این حرف و حدیثها آیا باز هم اخم چهرتان را فرا گرفته؟بیائید حالا که می دانیم خنده این نعمت بزرگ برای سلامتیمان تا این حد مفید است با همدیگر بلند بخندیم.

عکس خنده دار
دسته ها :
تعبیر خواب دیدن دیوار

محمدبن سیرین گوید: دیوار در خواب، حال بیننده خواب است در دنیا. اگر بیند بر دیوار نشسته است و آن دیوار محکم و با قوت است، دلیل کند که حالش در دنیا نیکو و محکم است. اگر بیند که دیوار خراب می کرد و دیوار کهنه است، دلیل که مال یابد. اگر نو بود، دلیل بر غم ومصیبت است. اگر بیند که بر دیوار به پای بود، دلیل که حالش مستقیم و نیکو نباشد. اگر بیند که از دیوار بیفتاد، دلیل است حالش متغیر شود. اگر بیند کهاز دیوار آویخته است، دلیل بود پراکندگی حال و زوال عیش او را. اگر بیند که دیوار را برداشت، دلیل که مردی ... 

دختر

رابه درجه بلند برساند. اگر بیند که دیوار را فرو افکند، دلیل که آن را از معیشت بیفکند، تا هلاکش کند. ابراهیم کرمانی گوید: اگر بیند که دیوار کج راراست کرد یا دیوار خراب را عمارت کرد، دلیل که حال تباه شده او به صلاح باز آید. اگر بیند که دیوار شهر یا دیوار مسجد جامع بیفتاد، دلیل که والی شهر هلاک شود. جابر مغربی گوید: دیوار به خواب دیدن، مردی بزرگوار است به قدری که بزرگ بود. اگر بیند که دیوار کهنه را نیکو کرد و نیک را خراب نمود،دلیل بر غم و اندوه است. حضرت امام جعفر صادق فرماید: اگر بیند به دست خوددیوار بنا کرد، اگر دیوار از گل و خشت است، دلیل است بر مال و دین امانت. اگر دیوار از گچ و آجر بیند، دلیل بر خویشتن بینی و تباهی او کند، اگر آن دیوار از سنگ و آهک بیند، دلیل که به دنیا مغرور و فریفته شود و طالب راه آخرت نباشد.

دختر
دسته ها :

تک عکس بازیگران مرد ویژه بهمن ماه ۹۴

عکس بازیگران مرد

عکس بازیگران :برای مشاهده تک عکس بازیگران مرد ویژه بهمن ماه ۹۴ به ادامه مطلب مراجعه کنید.

عکس بازیگران مرد

تصاویر و عکس های جدید بازیگران مرد مخصوص بهمن ماه سال ۱۳۹۴

عکس

تصاویر و عکس های جدید بازیگران مرد مخصوص بهمن ماه سال ۱۳۹۴

عکس بازیگران مرد

تصاویر و عکس های جدید بازیگران مرد مخصوص بهمن ماه سال ۱۳۹۴

عکس بازیگران مرد

عکس

دسته ها :

عکس جدید از پدر و مادر بهرام رادان

عکس جدیدبهرام رادان

عکس بازیگران :برای مشاهده عکس جدید از پدر و مادر بهرام رادان به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.

بهرام رادان با انتشار عکس زیر نوشت:

سلاطین زندگى من

عکس جدید از پدر و مادر بهرام رادان

عکس جدید از پدر و مادر بهرام رادان

دسته ها :

حکم عجیب داعش برای ولنتاین

حکم عجیب داعش برای ولنتاین

اخبار داعش :گروه تروریستی داعش در مناطق تحت کنترل خود معمولا قوانین سختی را قرار می دهد و این بار داعش در حکمی جشن گرفتن ولنتاین را ممنوع کرد و هر کسی جشن بگیرد اعلام خواهد شد.

به گزارش میهن گرام و به نقل از شبکه خبری المسله، سعید مموزینی، مسئول حزب دموکراتیک کردستان در موصل عراق اعلام کرد: دادگاه شرعی وابسته به داعش در موصل فتوایی را صادر کرده که براساس آن هرکسی که ولنتاین را جشن بگیرد، اعدام می‌شود.

وی افزود: داعش پوشیدن لباس قرمز یا انجام هر کاری به مناسبت ولنتاین را ممنوع کرده است.

داعش همواره در مناطق تحت سیطره خود به ویژه موصل عراق و رقه سوریه قوانین سختی را علیه ساکنان اعمال کرده است.

داعش

دسته ها :

عملیات مرگبار داعش علیه گشتی ارتش مصر

عملیات مرگبار داعش علیه گشتی ارتش مصر

اخبار داعش

به گزارش میهن گرام :تروریست های داعشی یک بمب را در مسیر یک گشتی ارتش مصر در اطراف منطقه “العجره” در جنوب غرب شهر “الشیخ زوید” منفجر کردند.

انفجار این بمب به کشته شدن ۵ سرباز و زخمی شدن چند سرباز دیگر ارتش مصر منجر شد.

تروریست های داعشی طی هفته های اخیر چندین بار در مسیر خودروهای نظامی ارتش مصر بمب گذاری انجام داده اند.

فعالیت شاخه مصری داعش از بیش از یک سال پیش آغاز شده و بیشتر عملیات های این گروه تروریستی در مصر در منطقه صحرای سینا انجام می شود.

حمله داعش به ارتش مصر

داعش

دسته ها :
بررسی نوع کاندوم و تاثیر در میزان میل جنسی زوجین

سلامت نیوز: نوع کاندوم هم میتواند در میزان میل جنسی شما و همسرتان موثر باشد و در حال حاضر انواع متنوعی از این محصول وارد بازار شده اند

کاندوم

کاندومهای شیار دار و دندانه دار,و سایر فرم های مشابه برای این منظور درست شده اند که میل جنسی رو زیاد کنند.بعضی ها به این منظور یک لایه داخل کاندوم نصب کرده اند.بقیه روی کاندوم گذاشته اند تا همسر شما لذت بیشتری ببرد.بعضیها شکل دار و نقش برجسته هستند برای اینکه احساس بهتر , راحتی بیشتر , و اعتماد بیشتری به استفاده کننده القاء کنند تا بیشتر مناسب وضعیت مصرف کننده باشه.به هر حال کاندوم ها این توانائی رو دارند که چه در مقاربت واژینال و چه در مقاربت مقعدی احساس بیشتری به زوجین بدهند.

کاندوم های لاتکس خاردار و نوع پولی اورتان قیمت بالاتری دارند. برای اینکه هم در مقابل عفونتهای تناسلی مفید هستند هم مانع بارداری می شوند.می دانید که اگرکاندوم مداوم و درست استفاده بشود روش مناسب و قابل اعتمادی است

چونهر کسی با احساسات و حالات مختلفی تحریک می شود بهتر است امتحان کنید که با کدامیک بیشتر راحت هستید.در واقع رابطه جنسی مسئله ی بسیار مهمی در زندگی مشترک شماست پس برای آن ارزش قائل باشید و برای افزایش کیفیت آن وقت صرف کنید.

منبع: پایگاه اطلاع رسانی خانواده و سلامت جنسی

کاندوم
دسته ها :
X